Головні новини

Ювілей видатного прикарпатського тренера відзначили міні-футбольним турніром

Сьогодні у Муніципальному ФОЦ пройшов міні-футбольний турнір з нагоди 70-літнього ювілею видатного прикарпатського тренера та футболіста Степана Йосиповича Рибака. 


Дружній турнір, організований вихованцями Степана Йосиповича за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради, зібрав чотирьох учасників - команду друзів видатного наставника з Отинії, збірну Міської ради, а також дві команди вихованців Заслуженого тренера України, повідомляє Футбольний Франківськ з посиланням на sport.if.ua

Згідно жеребу у півфінальних матчах Міська рада здолала команду з Отинії (2:1), тоді як у матчі двох дружин вихованців сильнішими були "білі" - 4:1. У грі за третє місце команда вихованців ("зелені") обіграли отинійську дружину і вибороли почесну третю сходинку. Фінальний матч видався напруженим і цікавим для вболівальників, а підсумкову перемогу завдяки хет-трику Юрія Шулятицького святкувала команда вихованців - 4:3.

Сьогодні у рамках турніру у складах різних команд на паркет Муніципального ФОЦ виходили знані на Прикарпатті і поза його межами майстри шкіряного м'яча. Це і наставники МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк та Ігор Гогіль, віце-президент ДЮФК "Ніка" Юрій Шулятицький та багато інших, а фінальний поєдинок дружнього турніру обслуговував екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. Окрім того, привітати ювіляра з нагоди 70-річного ювілею завітали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, директор СДЮСШОР "Прикарпаття" Йосип Бербець та ін. Сам турнір пройшов у дружній футбольній атмосфері і за словами організаторів, отримає статус традиційного.

Фото з турніру