Головні новини

Кубок України. "Ураган" зіграє з "Продексімом"

Сьогодні відбулось жеребкування 1/4 фіналу Кубка України з футзалу. Свого суперника у цьому раунді дізнався і франківський НФК "Ураган".


27 січня в Броварах, в перерві товариського матчу національних збірних України і Казахстану з футзалу, які завершують підготовку до чемпіонату Європи, пройшло жеребкування чвертьфіналів Кубка України. У цю стадію змагань за підсумкамим матчів 1/8 фіналу пробилися 5 команд, що представляють Екстра-лігу, одна з Першої ліги, і два аматорських колективи: "Продексім" (Херсон), "Енергія" (Львів), "Ураган" (Івано-Франківськ), "Кардинал-Рівне" (Рівне), "Інбев-НПУ" (Житомир/Київ), "АРПІ Запоріжжя" (Запоріжжя), "Альтернатива" (Київ), RED (Київ).

Якщо згадати стадію 1/8 фіналу, то в ній жереб видав абсолютно несподіваний результат, коли з дев'яти клубів Екстра-ліги вісім були зведені в чотири пари один проти одного. Так Кубок України автоматично скоротив число претендентів на трофей до 4 екстралігових команд. При п'яти командах з нашого найсильнішого дивізіону в кубковій сітці могла сформуватися, як мінімум, одна пара команд з Екстра-ліги, але максимум - дві. У підсумку, вийшло по максимуму, і "сліпе" жеребкування сформувало такі пари команд-суперників:

"Альтернатива" (Київ) - RED (Київ)
"АРПІ Запоріжжя" (Запоріжжя) - "Кардинал-Рівне" (Рівне)
"Інбев-НПУ" (Житомир/Київ) - "Енергія" (Львів)
"Продексім" (Херсон) - "Ураган" (Івано-Франківськ)

За Регламентом Кубка України у чвертьфіналі команди проведуть по два матчі: вдома і на виїзді. Базова дата перших чвертьфінальних матчів 24 лютого, матчів-відповідей - 10 березня. Перші матчі пройдуть на майданчиках команд, вказаних в парах першими. Переможці стадії 1/4 фіналу вийдуть до "Фіналу чотирьох" Кубка України, який відбудеться 17-18 березня.

Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ, Sport.ua