Головні новини

Перша ліга. "Ураган-2" та "Віза-Вторма" поділили очки

У заключному матчі 8 туру Першої футзальної ліги "Ураган-2-КФВ" та "Віза-Вторма" розписали бойову мирову - 3:3.

Зі старту поєдинку команди вирішили не засиджуватись в обороні і вже до п'ятої хвилини подарували вболівальникам три забиті м'ячі. Спочатку Кефа вивів номінальних господарів вперед, та протягом наступних двох хвилин Горбатий та Сем'янчук перевернули все з ніг на голову - 2:1 на користь "Візи". Така зовсім нескучна гра подобалась вболівальникам і на 9-ій хвилині Москалик втретє вразив ворота "ураганівців". Та до честі "драконів" вони не склали зброю і ще до перерви змусили Уграка записати до свого пасиву автогол, а після відпочинку підбили остаточні 3:3 на табло манежу КФВ.

Лідер групи "Захід" залишається незмінним  -"Ураган-2-КФВ" випереджає найближчих переслідувачів з "Візи-Вторми" на два очки. На п'яти франківському дуету лідерів наступає львівська "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива", в активі якої 10 залікових пунктів.