Головні новини

Зимовий кубок ДЮФЛУ U-19: "Тепловик-ДЮСШ-3" обіграв "Ніку-05"

Сьогодні на стадіоні "Хет-Трик Арена" в Івано-Франківську стартував Зимовий кубок ДЮФЛУ серед команд U-19.


У першому поєдинку ігрового дня "Тепловик-ДЮСШ-3" на класі переграв земляків з "Ніка-05" - 3:0. Обидві команди розпочали жваво, та перший по-справжньому небезпечний момент суперники створили лише на 11-тій хвилині. Після розіграшу штрафного у виконанні "тепловиків" Андрій Приймак ледь не зрізав "круглого" у власні ворота, влучивши у поперечку. За кілька миттєвостей "Ніка-05" пропустила - не розібравшись під час кутового, захисники прогавили Ярослава Пархуця, що відкрив рахунок у зустрічі. Пропущений гол не вплинув на налаштування "червоно-білих" і Назар Воробчак двічі цілив з дальної відстані, та двічі м'яч пролетів вище воріт. На перерву команди пішли за мінімальної переваги "тепловиків" - 0:1. 

На старті другого тайму Андрій Тринчук чудово приклався з-за меж карного майданчика - голкіпер номінальних господарів поля з другої спроби зафіксував м'яч. Згодом "свіжий" Андрій Боднарук замикав подачу з кутового та пробив трішки вище воріт. На 59-ій хвилині стався ключовий епізод матчу - Ярослав Семчук отримав незрозумілу другу жовту карту та покинув поле. Чисельною більшістю "тепловики" скористались одразу. Андрій Слободян прийняв м'яча у центрі карної та пробив точно в ціль - 0:2. На 75-ій хвилині Андрій Сировецький підбив остаточні 0:3 на користь "Тепловика-ДЮСШ-3".

"Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) -"Ніка-05" (Івано-Франківськ) 3:0 (1:0) 
Голи: Пархуць, Слободян, Сировецький. 
"Тепловик-ДЮСШ-3" (стартовий склад): Петрик Андрій, Павликів Юрій, Секрета Євген, Тимченко Олександр, Пархуць Ярослав, Свиридюк Євген, Тофан Вадим, Керпінець Борис, Гладенький Юрій, Семотюк Павло, Слободян Андрій. На заміну виходили: Сировецький Андрій, Присяжнюк Богдан, Дяків Ярослав, Громяк Дмитро, Бобик Любомир, Шевченко Святослав.
"Ніка-05" (стартовий склад): Федик Остап, Гнатів Андрій, Приймак Андрій, Семчук Ярослав, Конрад Владислав, Дриган Богдан, Тринчук Андрій, Крижанівський Володимир, Луцький Андрій, Руденко Ілля, Воробчак Назар. На заміну виходили: Боднарук Андрій, Нагірний Назар, Морис Станіслав, Полозяк Віталій, Ходак Віталій, Лозицький Валентин. 
Попередження: Сировецький, Слободян - Семчук 
Вилучення: Семчук

В іншому матчі дня "Прикарпаття" U-17 зазнали поразки від ДЮСШ Тернопіль - 4:7. 

Наступні матчі нашої групи пройдуть 5 лютого:
05.02.2018 (понеділок)
12:00 "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) - ДЮСШ Тернопіль
14:30 "Ніка" (Івано-Франківськ) -  "Прикарпаття" U-17 (Івано-Франківськ)