Головні новини

Перша ліга. "Віза-Вторма" здолала дублерів "Урагану"

Франківська "Віза-Вторма", перегравши земляків з "Урагану-2-КФВ", зробила вагому заявку для виходу до фінальної четвірки Першої ліги.

Перша двадцятихвилинка попри безліч гострих моментів завершилась нульовою нічиєю, тоді як все найцікавіше суперники приберегли на другий тайм. На 25-ій хвилині Сем'янчук на добиванні таки зумів пробити Левандівського і відкрити рахунок у грі. За чотири хвилини той же Сем'янчук покарав "драконів" за помилку у захисті - 2:0. Після цього "Ураган" перейшов на гру з п'ятим польовим. Татка тактика принесла плоди лише під завісу матчу, а до того Борсук вразив порожні ворота - 3:1 на користь "Візи".

"Ураган-2-КФВ" вже гарантував собі місце у фінальній частині Першої ліги. А от питання, хто ж складе компанію "драконам" у наступному раунді залишається відкритим.