Головні новини

Екстра-ліга. "Ураган" здобуває першу перемогу в сезоні

Нарешті дочекались - франківський "Ураган" святкував першу перемогу в сезоні, обігравши одеський "Епіцентр К Авангард".

На звітний поєдинок "ураганівці" налаштовувались як на останній бій, адже команду Максима Павленка влаштовувала лише перемога. І вже на 4-ій хвилині Цілик зі штрафного вразив ворота одеситів. Далі господарі лише нарощували переваги, та, згідно давнього футбольного правила, забили одесити. У швидкій контратаці Остапчук відновив статус-кво і за нічийного рахунку команди пішли на перерву.

Гра у другій половини зустрічі був ідентичною як у першій - "Ураган" атакував, тоді як "будівельники" шукали щастя у контратаках. А все вирішилось на екваторі тайму, коли Шотурма приклався з дальної відстані і підбив остаточні 2:1 на користь господарів паркету.

Завдяки сьогоднішній перемозі "Ураган" все ще зберігає шанси пробитись до плей-офф Екстра-ліги. В активі "драконів" вісім очок і відставання від "Епіцентру" складає всього два очки. Для того, щоб вийти до заповітної вісімки франківцям потрібно перемагати у Рівному, а одесити не перемогли у домашньому поєдинку з "Титаном".