Головні новини

"Юрист" - володар кубка міста Івано-Франківська

Фіналісти кубка міста "Інновація" та "Юрист" подарували поціновувачам гри мільйонів справжній футзальний трилер. 


У першому таймі звітного поєдинку нічого не передвіщало бурі - протягом дванадцятихвилинки команди створили багатенько небезпечних моментів та напрацювали лише на один фол на двох. Безпомилкова гра голкіперів та оборони обох суперників призвела до того, що першу половину зустріч команди завершили з "бубликами" на табло.

Розуміючи, що відступати нікуди і попереду лише почесний трофей, команди почали ризикувати і відкриватись, даруючи безліч швидких контратак та цікавих розіграшів. Один з таких розіграшів на 20-ій хвилині завершився влучним ударом Миколи Дьяконова - 1:0 на користь "Інновації". Далі вже підопічні Володимира Слободяна грали по рахунку, стараючись підловити "студентів" на контратаках. Та все змінилось за дві хвилини до завершення поєдинку, коли Роман Тимчишин напрацював на другу жовту і залишив "Інновацію" у меншості. Реалізувати перевагу команда Ігоря Храбатина зуміла лише за 48.5 (!) секунд до фінальної сирени - Роман Галка зрізав "круглого" у власні ворота. Не довго суперники перебували у рівних складах, адже за кілька секунд гравець "Юриста" Павло Луцький побачив перед собою червоне "світло" і достроково пішов відпочивати. Заключні миттєвості поєдинку в атаці провели номінальні господарі поєдинку, та двічі на висоті був голкіпер "Юриста" Станіслав Григорук. Таким чином, нічия 1:1 і команди визначали сильнішого у футбольній лотереї.

У серії пенальті вирішальним став промах "новатора" Миколи Романіва, тоді як "Юрист" був точним у всіх своїх спробах та виборов почесний трофей - 3:2. Окрім того,в індивідуальних номінаціях кращим голкіпером став гравець "Юриста" Станіслав Григорук, кращий гол турніру забив Микола Дьяконов ("Інновація"), а кращем гравецм визнано Сергія Проціва ("Інновація").

Футзал. Кубок міста Івано-Франківська. Фінал 
"Інновація" - "Юрист" 1:1, пен. 2:3 
Голи: Дьяконов, 20 - Галка, 24, аг.
Вилучення: Тимчишин, 22 - П. Луцький, 24.