Головні новини

Екстра-ліга. "Ураган" програв у першому матчі плей-офф

У першій грі чвертьфінального плей-офф Екстра-ліги футзальний "Ураган" зазнав прикрої поразки.

Попри велику кількість небезпечних моментів у першому таймі, голи суперники приберегли на другу половину зустрічі. В дебюті другої двадцятихвилинки рахунок у зустрічі відкрив Шотурма. Не минулої хвилини, як Ігор Борсук повернув паритет у рахунку - 1:1. На екваторі тайму Сімка знову вивів франківці вперед. Та останнє слово було за столичними футболістами, що зусиллями Борсука на 37-ій хвилині вдруге зрівняли рахунок. В овертаймі суперники голів не забивали, тож все вирішилось у серії післяматчевих пенальті.

У футзальній лотереї Сімка та Шотурма свої спроби не реалізували, а влучний постріл тменова приніс перемогу киянам - 2:1.

Завтра суперники проведуть другий матч серії. Гра розпочнеться о 13:00 у столичному ЦСК ЗСУ.

Футзал. Екстра-ліга. 1/4 фіналу (1 гра)
"ХІТ" (Київ) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 2:2, пен. 2:1
Голи: І.Борсук (22, 38) - Шотурма (21), Сімка (30).
Серія пенальті: Колесников (0:0, воротар), Кіндратів (0:1), Журба (1:1), Сімка (1:1, воротар), Тменов (2:1), Шотурма (2:1, воротар).