Головні новини

"Ніка" U-19 та "Колос Городенківщини" зіграли внічию

"Ніка" U-19 та городенківський "Колос Городенківщини" у товариському матчі розписали супергольову нічию, забивши на двох десять (!) м'ячів.

Протягом стартових хвилин підопічні Анатолія Полякова не зуміли одразу увійти у гру, за що одразу були покарані - на 7-ій хвилині досвідчений Гурак відкрив рахунок у зустрічі. За лічені хвилини Беженар подвоїв перевагу номінальних господарів поля - 0:2. Пристосувавшись до поля та суперника, "Ніка" почала відповідати швидкими контратаками, граючи у свій звичний комбінаційний футбол. Одна з таких контратак і завершилась взяттям воріт - Назарій Воробчак, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, елегантно перекинув останнього. За десять хвилин Андрій Боднарук відновив статус-кво, влучивши у нижню "шістку" - 2:2. Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Анатолія Полякова помчали вперед, буквально "загнавши" досвідчених опонентів. На 31-ій хвилині Андрій Тринчук, уникнувши офсайду втретє вразив ворота "Колосу", а завершальну крапку у першому таймі поклав Андрій Боднарук, що головою замкнув подачу з кутового - 4:2. Міг рахунок бути і більшим, та двічі на допомогу городенківцям приходив каркас воріт.

У другому таймі Анатолій Поляков вирішив випробувати у дії найближчий резерв команди, а саме футболістів 2001 р. н., що не так давно завершили виступи у ДЮФЛ України у своїй віковій категорії. Було помітно, що хлопцям не вистачає досвіду подібних матчів і, як наслідок, "Ніка" пропустила тричі - 4:5. Все ж останнє слово сьогоднішнього вечора було за гостями, які зусиллями Станіслава Мориса вирвали нічию - 5:5.

Товариський матч
07.06.2018 (четвер)
Стадіон "Металіст" (м. Івано-Франківськ), 18:00
"Колос Городенківщини" (Городенка) - "Ніка" U-19 (Івано-Франківськ) - 5:5 (2:4)
Голи: Гурак, 7, Беженар, 11, ??, 62, 83, Білик, 87 - Воробчак, 16, Боднарук, 25, 38, Тринчук, 31, Морис, 89.
"Ніка" U-19 (перший тайм): Федик, Чеканський, Тринчук, Воробчак, Боднарук, Гнатів, Нагірний, Конрад, Полозяк, Лозицький, Руденко.
"Ніка" U-19 (другий тайм): Федик (Деделюк, 77), Ходак, Чеканський, Дриган, Матешко (Карачун, 73), Урбанський, Морис, Щербаков, Соколенко (Матешко, 84), Феліпович, Карабінович (Чорній, 75).