Головні новини

Чемпіонат області. 14 тур: "Тепловик-ДЮСШ-3" поділив очки з НФК "Бурштин"

У рамках перенесеного матчу 14-го туру обласного чемпіонату ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" вдома розійшовся миром з НФК "Бурштин".

У першому таймі суперники створили кілька небезпечних нагод для взяття воріт, та все найцікавіше залишили на другу половину зустрічі. На 63-ій хвилині Сергій Проців під час "пожежі" у карному бурштинців зумів проштовхнути "круглого" точно в ціль - 1:0. Та не минуло й хвилини, як Цимбалістий підтвердив своє реноме голеадора, пробивши Назарія Жиляка - 1:1. Могли господарі і перемогти, та з ударом Ярослава Пархуця під завісу гри впорався екс-голкіпер "Тепловика" Семенів. Таким чином, безпрограшна серія команди Петра Русака складає вже шість поєдинків.

У турнірній таблиці ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" продовжує займати сьоме місце у чемпіонаті - в активі "тепловиків" 27 залікових пунктів. З календарем матчів та турнірною таблицею змагань можна ознайомитись у нашому розділі Чемпіонат області. Сезон 2017/2018.