Головні новини

14 червня стартує Меморіал Івана Краснецького (КАЛЕНДАР)

14 та 15 червня у с. Братківці Тисменицького району проходитиме сьомий за ліком футбольний турнір дитячих команд (гравці 2004-2005 р.н.) "Меморіал Івана Краснецького".


На вшанування світлої пам'яті нашого краянина, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Краснецького 2011 року було започатковано футбольні змагання юних футболістів-вихованців спортивних шкіл, які вже традиційно відбуваються на малій батьківщині І.Краснецького в селі Братківці, де його земляки щорічно гідно готуються і на належному рівні приймають дитячі баталії. Так, в переддень старту пілотного турніру, в травні 2011 року, тамтешній стадіон "Колос" було названо іменем Івана Краснецького, а у 2015-му – фасад адмінбудинку спортивної арени прикрасила пам'ятна анотаційна дошка.

Цьогоріч за головний приз і нагороди турніру сперечатимуться футбольні дружини вихованців спортивних шкіл з Івано-Франківська (СДЮШОР "Прикарпаття", ДЮФК "Ніка-05", ДЮСШ №3), Тисменицького району ("Надія Прикарпаття" Братківці, ДЮСШ Тисмениця) та ДЮСШ Надвірна.

До Вашої уваги календар матчів турніру:

Група А 
1. "Надія Прикарпаття" (Братківці)
2. ДЮСШ №3 - І (Івано-Франківськ) 
3. СДЮСШОР "Прикарпаття - І" (Івано-Франківськ) 
4. ДЮСШ Тисмениця (Тисмениця)

Група Б 
1. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) 
2. ДЮСШ Надвірна
3. ДЮСШ №3 - ІІ (Івано-Франківськ) 
4. СДЮСШОР "Прикарпаття - ІІ" (Івано-Франківськ)

14 червня (вівторок), 2018 р. 
10:00 А "Надія Прикарпаття" – СДЮСШОР "Прикарпаття - І" 
11:00 Б ДЮФК "Ніка-05" – ДЮСШ №3 - ІІ 
12:00 Урочистий парад. Відкриття змагань 
13:00 А ДЮСШ Тисмениця – ДЮСШ №3 - І 
14:00 Б ДЮСШ Надвірна – СДЮСШОР "Прикарпаття - ІІ" 
15:00 А СДЮСШОР "Прикарпаття - І"ДЮСШ №3 - І
16:00 Б ДЮСШ №3 - ІІ – ДЮСШ Надвірна
17:00 А "Надія Прикарпаття" – ДЮСШ Тисмениця
18:00 Б ДЮФК "Ніка-05" – СДЮСШОР "Прикарпаття - ІІ" 

15 червня (середа), 2018 р.
09:00 А ДЮСШ Тисмениця – СДЮСШОР "Прикарпаття - І" 
10:00 Б СДЮСШОР "Прикарпаття - ІІ" – ДЮСШ №3 - ІІ 
11:00 А ДЮСШ №3 - І – "Надія Прикарпаття"
12:00 Б ДЮСШ Надвірна – ДЮФК "Ніка-05" 

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЗМАГАНЬ 
Матч за 7-8 місця
13:30 4 "А" – 4 "Б"
Матч за 5-6 місця 
14:30 3 "А" – 3 "Б"
Матч за 3-4 місця 
15:302 "А" – 2 "Б"
Фінальний матч 
16:30 1 "А" – 1 "Б"