Головні новини

Наші профі. Трансфери: за маршрутом Рівне - Львів

Разом з приходом календарного літа стало спекотно і у вітчизняному футболі, адже наступила пора трансферних чуток і, власне, вже підтверджених переходів. SPORT.IF.UA відслідковує всі найцікавіші події та міграцію за участі наших краян у новій рубриці "Наші профі. Трансфери".


Цього тижня скандальний новачок Української Прем'єр-ліги ФК "Львів" вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового сезону. "Синьо-золоті" відіграли товариський матч проти учасника чемпіонату Пустомитівського району ФК "Жупан" (Винники). Звісно, винниківці не зуміли чинити опір потужним львів'янам і розгромно поступились - 0:13. У складі "Львова" перший тайм звітної зустрічі відіграло ще донедавна "червоно-чорне" тріо у складі Ростислава Волошиновича, Владислава Приймака та Володимира Адамюка. 

Відзначимо, що дует ФК "Львів"-"Верес" минулого сезону налічував одразу семеро (!) вихідців з Прикарпаття. Окрім вже згаданого рівненського тріо, кольори львів'ян захищали Юрій Шпирка, Тарас Коблюк, Віталій Пархуць та Олександр Романчук. Жоден з названих футболістів не був заграний у матчі проти "Жупана". Логічно припустити, що якщо тріо з Рівного рушило на Львів, то можлива міграція і в зворотньому напрямку. Щоправда, не шукайте логіки в футболі. Особливо у нашому футболі.

Презентуємо Вам велику таблицю переходів, куди входитимуть всі можливі і вже здійснені переходи прикарпатських профі.

Велика таблиця переходів (літо-2018):
Хто?
Звідки?
Куди?
В. Приймак, Р. Волошинович, В. Адамюк"Верес" РівнеФК "Львів"*
Д. Гапончук"Нива" Тернопільвільний агент**
В. Цюцюра"Нафтовик-Укрнафта" Охтирка"Прикарпаття" Івано-Франківськ
* - курсивом вказаний можливий перехід
** - напівжирним виділено вже здійснений перехід