Головні новини

"Ніка-05" U-12 - переможець ДЮФЛІФО 2017/2018

Цьогоріч одразу дві вікові категорії обласної ДЮФЛ підкорились вихованцям Дитячо-юнацького футбольного клубу "Ніка-05". Після тріумфу команди 2002 р. н. (тренер - Андрій Романович Шевчук), звання чемпіонів області вибороли 12-річні вихованці Тараса Ярославовича Харандюка.

Фінальний двобій став окрасою сезону, адже на смарагдовому полі "Хет-Трик Арени" зійшлись переможці своїх відбірних груп - "Ніка-05", якій не було рівних у групі А, та переможець групи Б СДЮШОР "Прикарпаття". Більш активно гру розпочали "червоно-білі", за що вже на 3-ій хвилині були винагороджені сповна - Владислав Калин прорвавшись правим флангом атаки, пробив без шансів для голкіпера. Далі підопічні Тараса Харандюка могли подвоювати рахунок у зустрічі, та завдяки чудовій грі голкіпера "Прикарпаття" залишило свої ворота "сухими" до кінця першої половини гри.

По перерві гра продовжувалась у тому ж дусі, щоправда, моменти вже почали виникати біля володінь Романа Андрейчука. Та у вирішальний момент наші хлопці зуміли втримати свої ворота на замку і під кінець гри два влучні постріли Владислава Калина та Дмитра Білецького підбили сезон без поразок для "Ніки" U-12 і принесли золоті нагороди ДЮФЛІФО - 3:0.

U-12. ДЮФЛІФО. Фінал
19.06.2018 (вівторок)
"Хет-Трик Арена" (м. Івано-Франківськ), 11:00
СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - 0:3 (0:1)
Голи: Калин, 3, 48, Білецький, 48.
"Ніка-05": Сулятицький (Андрейчук) - Плискун, Білецький, Штиглян, Черкас, Хмельовський, Харандюк, Федорко, Калин, Недільський, Мороз.