Головні новини

Юні франківці пробились до чвертьфіналу Montesilvano Futsal Cup

"Надія-Прикарпаття", здобувши три перемоги на груповому етапі, впевнено крокувала до чвертьфіналу міжнародного турніру Montesilvano Futsal Cup, що проходить в Італії.

Вчора підопічні Івана Скіцка провели два поєдинки на турнірі. Вранці "Надія" завдяки дублю Дениса Шпука обіграла іспанську "Академію F6" - 6:1. А у вечірній сесії матчів не менш впевнено здолала італійський "Девілс" - 7:0. Завдяки трьом перемогам франківці посіли перше місце у своїй групі і пробились до чвертьфіналу турніру.

Згідно жеребкування суперником "Надії" у чвертьфіналі буде... іспанська "Академія F6", яку команда вже обігрувала на груповому етапі. Гра пройде сьогодні і розпочнеться о 18:00.

U-13. Montesilvano Futsal Cup
Група Е

26.06.2018 (вівторок)
"Надія-Прикарпаття" - "Академія F6" 2006 (Іспанія) 6:1Голи у "Надії-Прикарпаття": Петрів, Шешурак, Шпук (2), Татумірак, Вікарюк.
"Надія-Прикарпаття" - "Девілс" (Італія) 7:0
Голи у "Надії-Прикарпаття": Матіїшин, Шешурак, Шпук (2), Татумірак, Вікарюк (2).