Головні новини

У міжсезонні "Прикарпаття" запланувало сім спарингів

У рамках підготовки до старту у Першій лізі "Прикарпаття" проведе два навчально-тренувальних збори, у ході яких івано-франківська команда запланувала ряд контрольних матчів. Під час літнього міжсезоння підопічні Володимира Ковалюка за два тижні зіграють одразу сім поєдинків. Тренерський штаб "зелено-жовтих" визначився з усіма спаринг-партнерами. Зокрема, найближчого вікенду "Команда рідного краю" проведе два товариські матчі. У п'ятницю, 29 червня, "Прикарпаття" в Івано-Франківську зіграє з молодіжною командою львівських "Карпат" U-21 (стадіон "Рух", поч. 16:00). У неділю, 1 липня, підопічні Володимира Ковалюка завітають у гості до новачка української Другої ліги - ФК "Калуш" (стадіон "Хімік", поч. 15:00).

Наступного тижня івано-франківська команда зіграє ще три контрольні матчі: у середу, 4 липня, з представником УПЛ - львівськими "Карпатами" (стадіон "Україна", поч. 12:00); у суботу, 7 липня, в Косові з новоствореною командою ФК "Косів", яка повертається в обласну першість; у неділю, 8 липня, у Чернівцях - з друголіговою "Буковиною".

У середу, 11 липня, "Прикарпаття" гостюватиме у Винниках, де зустрінеться з першоліговим "Рухом", а 13 липня суперником івано-франківців стане ще один дебютант Другої ліги ПФЛ - ужгородський "Минай". Місце і час проведення завершальної контрольної гри поки не визначено остаточно.

КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ МФК «ПРИКАРПАТТЯ»: 
29 червня (п'ятниця): "Карпати" U-21 (Львів)
1 липня (неділя): ФК "Калуш" (Калуш)
4 липня (середа): "Карпати" (Львів)
7 липня (субота): ФК "Косів" (Косів)
8 липня (неділя): "Буковина" (Чернівці)
11 липня (середа): "Рух" (Винники)
13 липня (п'ятниця): "Минай" (Ужгород)

Прес-служба МФК "Прикарпаття"