Головні новини

"Ураган" та "Ніка" стали переможцями URAGAN SUMMER CUP-2018

Впродовж трьох днів, 28-30 червня, юні спортсмени, незважаючи на погоду, дарували море сонця, емоцій та тільки позитивних вражень. І все це – на літньому турнірі з міні-футболу “Uragan Summer Cup-2018”! Змагання згуртували десять команд у двох вікових категоріях «U-8» та «U-7», які змогли сповна насолодитися спортом та визначити кращих з кращих.

Серед 8-річних хлопчиків чемпіонський титул здобула «Ніка-1», «Ураган» – став другим, ДЮСШ з Городенки виборола «бронзу». ФК «Універсал» та «Ніка-2» посіли четверте та п’яте місця відповідно.

У категорії U-7 тріумфував «Ураган-1», залишивши «Ніці» друге місце. «Бронза» – зову за командою з Луцька – цього разу за ФК «Універсал». «Заключними» у турнірній таблиці стали «Ураган-3» та «Ураган-2». Втім, кожна з команд відчула себе переможцем і здобула бажані кубок та медалі.