Головні новини

Наші профі. ПФЛ: за кого вболіватимемо?

Вже завтра в Івано-Франківську розпочнеться новий сезон під егідою Професіональної футбольної ліги. Напередодні старту знайомимо наших читачів з вихідцями з Прикарпаття, що захищають кольори клубів ПФЛ.


Перша ліга 
МФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)


Ну звісно же, яка команда може мати найбільше представників Івано-Франківщини? Саме так, лише "Прикарпаття", яке на 100% складе з вихованців місцевого футболу і вже давно у футбольних колах асоціюється з "Атлетиком" з Більбао. З заявкою команди не сезон можна ознайомитись тут http://www.ff.if.ua/p/fc-prykarpattya.html

Олександр Лучик ("Авангард" Краматорськ)


Вихованець івано-франківської ДЮСШ №3 Олександр Лучик влітку став гравцем краматорського "Авангарду". Протягом останніх трьох сезонів футболіст виступав на правах оренди у ПФК "Суми", ФК "Полтава", МФК "Миколаїв" (контракт гравця належав ФК "Маріуполь").

Дмитро Гапончук, Тарас Пецків ("Верес" Рівне)


Після рокіровок "Львова" та "Вереса" рівненська команда повинна була заново формувати склад, тож перед початком сезону 2018/2019 підписала одразу дванадцятьох (!) футболістів. Серед тих, хто уклали угоди з клубом стали екс-футболіст "Прикарпаття" та тернопільської "Ниви" Дмитро Гапончук і Тарас Пецків, що пройшов увесь шлях в академії "Карпат" від "УФК" і до юніорського складу команди.

P. S. Період дозаявок в Україні ще триває, тож не виключено, що когорта наших профі поповниться новими бійцями. Ми тримаємо руку на пульсі подій і інформуватиме Вас про останні трансферні події.