Головні новини

Наші профі: Ліга Європи і кубковий мід-уїк

Протягом тижня відбулись поєдинки кваліфікації Ліги Європи та першого раунду кубка України. Про виступи наших краян у європейському та кубковому турнірах читайте в нашому традиційному огляді.


Ліга Європи. Перший кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді 
"Дандолк" (Ірландія) - "Левадія" - 2:1 (перший матч - 1:0) 
Роман Дебелко (Л) відіграв весь матч, на 19-ій хвилині отримав попередження, а на 41-ій хвилині відзначився голом. 

Доволі коротким видався дебютний єврокубковий сезон Романа Дебелка - його "Левадія" у двоматчевому протистоянні поступилась ірландському "Дандолку". Після домашніх 0:1 естонці все ще мали непогані шанси пройти далі, та іншої думки були господарі поля, що у матчі-відповіді протягом двох хвилин двічі вразили ворота опонентів. Дебютний гол Дебелка на євроарені на 41-ій хвилині повернув інтригу у зустрічі та не більше - поразка 1:2.

Кубок України. Перший попередній етап 
"Верес" (Рівне) - ФК "Минай" - 1:1, пен. 9:10 
Тарас Пецків (В) відіграв весь матч і на 111-й хвилині отримав попередження. Дмитро Гапончук (В) увійшов у гру на 71-ій хвилині і на 106-ій хвилині отримав попередження. 

Найдовшим і найнапруженішим поєдинком першого етапу кубка став двобій рівненського "Вересу" та новачка Другої ліги ФК "Минай". Суперники відзначились голами протягом останніх десяти хвилин гри, а найсильнішого довелось визначати у серії пенальті. Все б нічого, та футбольна "лотерея" цього вечора тривала 20 (!) ударів. Влучнішими і витривалішими виявились футболісти "Миная" (10:9), які й вибороли путівку до наступного раунду. У складі господарів нападник Тарас Пецків відіграв весь матч і в додатковий час напрацював на попередження, як і Дмитро Гапончук, що з'явився на полі на 71-ій хвилині. Відзначимо, що наші футболісти були точними у своїх спробах серії пенальті.