Головні новини

Наші профі. ПФЛ: синхронні невдачі

Черговий ігровий вік-енд змагань під егідою Професіональної футбольної ліги завершився поразками клубів, честь яких захищають прикарпатські профі.


Перша ліга ПФЛ. 4 тур 
"Авангард" (Краматорськ) - "Волинь" (Луцьк) - 0:1 
Олександр Лучик (А) залишився на лаві запасних. 

Краматорський "Авангард" після успішного вояжу на Прикарпаття, не зумів продовжити переможну серію на домашній арені. Вдома краматорці зазнали мінімальної поразки від луцької "Волині" - 0:1. Півоборонець Олександр Лучик у звітній грі залишився на лаві для запасних. Після 4-го туру "Авангард" ділить п'яту-восьму позиції разом з МФК "Миколаїв", "Колосом" та ПФК "Суми".

Друга ліга ПФЛ. 4 тур 
"Верес" (Рівне) - "Буковина" (Чернівці) - 1:3 
Дмитро Гапончук (В) вийшов у стартовому складі і був замінений на 71-ій хвилині. Тарас Пецків (В) не потрапив до заявки на матч. 

Рівненський "Верес" на вихідних вдома поступився чернівецькій "Буковині" - 1:3. Оборонець Дмитро Гапончук вийшов у стартовому складі, а от нападник Тарас Пецків вдруге поспіль не потрапив до заявки "червоно-чорних". Один бал залишає "Верес" на останньому місці групи А Другої ліги.

"Нива" (Тернопіль) - ФК "Минай" - 3:2 
Ігор Ощипко (М) відіграв весь матч і на 60-ій хвилині отримав попередження. 

Повний матч у складі "Миная" провів Ігор Ощипко. Щоправда, це не допомогло клубу з Закарпаття зачепитись за очки у грі проти тернопільської "Ниви" - 2:3. Після звітного туру "Минай" ділить третю-четверту сходинки разом з чернівецькою "Буковиною".