Головні новини

Троє "ураганівців" зіграють на студентському чемпіонаті світу

Чоловіча студентська збірна України розпочала підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться з 19 по 26 серпня у місті Алмати. 


Серед гравців, які у Броварах розпочали навчально-тренувальний збір до студентського мундіалю, є троє футзалістів івано-франківського "Урагану" - Микола Микитюк, Андрій Цілик та Андрій Лисенко, а також два екс-"дракони" - голкіпер Віталій Біров ("ІнБев/НПУ") та Мар’ян Пелех ("Енергія").

Склад студентської збірної України:
Воротарі: Олександр Сухов ("ХІТ"), Віталій Біров ("ІнБев/НПУ")
Польові гравці: Віталій Радевич, Олег Легендзевич, Віталій Ковальчук, Мар’ян Пелех (всі - "Енергія"), Микола Микитюк, Андрій Цілик, Андрій Лисенко (всі - "Ураган"), Олександр Педяш ("ХІТ"), Віталій Дзюба ("ІнБев/НПУ"), Олексій Бондаренко, Костянтин Бондаренко (обидва - "Епіцентр К Авангард").

Збір триватиме з 14 по 17 серпня. Одразу після його завершення збірна у складі 12 гравців та тренерського штабу вирушить до міста Алмати, де розпочне боротьбу у рамках чемпіонату світу серед студентів.

Нагадаємо, що чоловіча студентська збірна України потрапила до групи С, де її суперницями стануть збірні Німеччини, Таїланду та Хорватії.

Розклад матчів збірної України у групі С: 
19 серпня, 19:00: Німеччина - Україна
20 серпня, 13:00: Україна - Таїланд
21 серпня, 11:00: Хорватія - Україна

Прес-служба НФК "Ураган"