Головні новини

"Миколаїв" - "Прикарпаття" - 1:0. Єдиний, фатальний...

У рамках 5-го туру Першої ліги франківське "Прикарпаття" у гостях зазнало мінімальної поразки від МФК "Миколаїв".


"Прикарпаття" продовжує проходити неприємний період знайомства з Першою лігою, зазнавши четвертої поразки в п'яти іграх. Цього разу франківці поступилися в Миколаєві однойменному клубу. Як і в попередніх трьох випадках все завершилося з рахунком 0:1 для команди Володимира Ковалюка.

Можливо, господарі повели в рахунку вже до перерви, проте здорово на останньому рубежі "Прикарпаття" діяв новачок команди Новак, який кілька разів врятував свою команду від явних голів.

Найкращий шанс забити у "Мико" був на початку другої половини. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв. І все ж Ігор зумів виправитися результативним ударом за десять хвилин.

В кінці "Прикарпаттю" не відмовиш у бажання відігратися, але господарі контролювали ситуацію і не упустили перемогу.

"Миколаїв" піднімається на друге місце, попереду тільки "Волинь". "Прикарпаття" поки ділить дванадцяту і тринадцяту сходинки із "Гірником-Спортом".

Першість України. Перша ліга. 5 тур 
«Миколаїв» (Миколаїв) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 1:0 (0:0) 
Гол: Семенина, 62
Нереалізований пенальті: Семенина, 52 (воротар)
Миколаїв: Попович, Антонюк (Авраменко, 73), Чучман, Сартіна, Цапій (Горват, 67), Дмитренко, Попов, Семенина (Мартян, 87), Ковальов (Брижчук, 76), Рогозинський, Кравченко.
Прикарпаття: Новак, Борисевич (Прошак, 78), Бочкур, Ковальчук, Квасний, Веприк (Бойко, 63), Боришкевич (Комар, 72), Оринчак, Конкольняк (Януш, 19), Цюцюра, Худобяк (Дитко, 46). Попередження: Ковальчук, 53.