Головні новини

"Прикарпаття" - "Зірка": анонс матчу

У неділю, 9 вересня, франківське "Прикарпаття" на домашньому "Русі" прийматиме кропивницьку "Зірку".


Ще донедавна прем'єр-ліговий клуб приїде до Івано-Франківська у статусі одного з аутсайдерів Першої ліги. Щеб пак, у літнє міжсезоння команду залишили не лише легіонери, а й потужні гравці, що були лідерами колективу. Це і голкіпер Євген Паст, польові гравці Максим Ковальов, Олексій Чичиков та інші. Така масові міграція призвела до того, що склад команди оновлений ледь не на 100%, а основу сьогоднішньої "Зірки" складають здебільшого юні футболісти 1997-1999 р. н. Найдосвідченішим серед кропивницької молоді можна назвати Дмитра Хорольського, що раніше виступав у каховській "Енергії" та петровському "Інгульці".

У стартових шести матчах "зіркові" зуміли здобути лише три очки, здобувши перемогу над петровським "Інгульцем". Було це у минулому турі, а до того серія без перемог "жовто-червоних" складала п'ять поспіль поєдинків. Натомість "Прикарпаття" протягом минулих двох турів не знає гіркоти поразок.

Звітна гра як і дві попередні проти "Руху" та "Гірника-Спорт" стане ключовою для франківців у плані боротьбі за чільну "десятку", адже обидва клуби показують більш-менші однаковий футбол. Гра розпочнеться о 18:30 на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську.

МФК "Прикарпаття"(Івано-Франківськ) – ФК "Зірка" (Кропивницький) 
9 вересня 2018 року. Перща ліга. 8 тур. Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 18:30. 
Арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя) / Віталій Сукравцев (Бердянськ).
Четвертий арбітр: Микола Липко (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: Сергій Березка (Київська обл.).