Головні новини

Футбол. Чемпіонат області

Команда
І
В
Н
П
М
О
• 1. "Покуття" Коломия
3
3
0
0
10:3
9
• 2. "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
3
2
1
0
9:3
7
3. "Нафтовик" Долина
3
2
0
1
8:3
6
• 4. "Карпати" Брошнів-Осада
3
2
0
1
6:4
6
• 5. "Вихор" Ямниця
3
2
0
1
5:7
6
• 6. "Карпати-Енергетик" Галич
3
1
1
1
5:5
4
• 7. ФК "Турка"
3
1
0
2
7:7
3
• 8. "Бескид" Надвірна
3
1
0
2
2:5
3
• 9. ФК "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ
3
0
0
3
4:11
0
↓ 10. "Пробій" Городенка
3
0
0
3
3:11
0
Примітка. ↓ - команда, яка понижується у класі.

Кращі бомбардири (після 3 туру):
1. С. Шевченко ("Вихор") - 4 голи;
2. А. Сировецький ("Карпати") - 3 голи.

1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
2 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
3 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
2 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
3 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
2 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
3 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
2 тур
8 вересня (неділя), 16:00
Тепловик-:-Бескид
Нафтовик11.09Покуття
Турка-:-Ніка
Вихор-:-Карпати
Пробій11.09Енергетик
3 тур
29 вересня (неділя), 16:00
Бескид-:-Вихор
Ніка-:-Пробій
Турка-:-Нафтовик
Покуття02.10Енергетик
Карпати-:-Тепловик
2 тур
25 серпня (неділя), 17:00
Тепловик3:1Пробій
Вихор2:1Ніка
Карпати0:2Покуття
Нафтовик2:1Енергетик
Турка3:1Бескид
5 тур
15 вересня (неділя), 16:00
Бескид-:-Пробій
Карпати13:00Турка
Ніка-:-Нафтовик
Покуття27.10Тепловик
Енергетик18.09Вихор
8 тур
6 жовтня (неділя), 15:00
Вихор-:-Нафтовик
Тепловик-:-Турка
Пробій-:-Карпати
Бескид09.10Покуття
Енергетик06.11Ніка
3 тур
1 вересня (неділя), 16:00
Ніка2:4Карпати
Енергетик1:1Тепловик
Покуття3:2Турка
Бескид1:0Нафтовик
Пробій1:2Вихор
6 тур
22 вересня (неділя), 16:00
Вихор-:-Турка
Нафтовик-:-Карпати
Тепловик-:-Ніка
Пробій25.09Покуття
Енергетик25.09Бескид
9 тур
13 жовтня (неділя), 15:00
Ніка-:-Бескид
Турка-:-Пробій
Нафтовик-:-Тепловик
Покуття30.10Вихор
Карпати30.10Енергетик
Розділ знаходиться на стадії розробки