Головні новини

Футбол. Чемпіонат області. Сезон 2017/2018

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. ФК "Галич"
20
17
1
2
49:6
52
2. "Нафтовик" (Долина)
21
14
2
5
55:24
44
3. "Карпати" (Брошнів-Осада)
20
12
3
5
36:22
39
4. "Колос Городенківщини" (Городенка)
20
11
4
5
33:19
37
5. "Вихор" (Ямниця)
21
10
3
8
31:31
33
6. НФК "Бурштин"
20
7
8
5
20:16
29
7. "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ)
20
7
6
7
34:28
27
8. ФК "Битків"
20
6
5
9
28:32
23
9. ФК "Калуш"
21
6
1
14
16:50
19
10. ФК "Турка"
20
3
6
11
19:47
15
11. "Придністров'я" (Тлумач)
20
3
4
13
25:41
13
12. "Бескид" (Надвірна)
21
2
5
14
10:40
11

Кращі бомбардири (після 23 туру):
1. Р. Барчук ("Галич") - 26 голів;
2. А. Мельничук ("Вихор") - 13 голів;
3. Р. Дяків, В. Лаврінок, (обилдва - "Нафтовик") - по 10 голів.

Календар матчів
1 тур (13.08.2017, 17:00)
ФК "Калуш" – "Бескид" 0:1
НФК "Бурштин" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 2:0
"Нафтовик" – "Придністров'я" 3:1
"Вихор" – "Колос Городенківщини" 0:1
ФК "Битків" – "Карпати" Б-О 1:3
ФК "Галич", ФК "Турка" – вихідні
3 тур (27.08.2017, 17:00)
ФК "Турка" – "Бескид" 1:0
НФК "Бурштин" – ФК "Калуш" 1:0
"Вихор" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 1:2
ФК "Битків" – "Колос Городенківщини" 1:1
ФК "Галич" – "Придністров'я" 3:0
"Карпати" Б-О, "Нафтовик" – вихідні
5 тур (10.09.2017, 16:00)
НФК "Бурштин" – "Бескид" 0:0
"Вихор" – ФК "Калуш" 3:0
"Нафтовик" – ФК "Турка" 9:1
ФК "Битків" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 1:0
"Карпати" Б-О – "Придністров'я" 1:0
"Колос Городенківщини", ФК "Галич" – вихідні
7 тур (24.09.2017, 16:00)
"Нафтовик" – "Бескид" 6:1
"Вихор" – НФК "Бурштин" 2:1
ФК "Галич" – ФК "Турка" 1:0
ФК "Битків" – ФК "Калуш" 6:1
"Колос Городенківщини" – "Придністров'я" 3:1
"Тепловик-ДЮСШ-3", "Карпати" Б-О – вихідні
9 тур (08.10.2017, 15:00)
"Вихор" – "Бескид" 2:0
ФК "Битків" – НФК "Бурштин" 1:1
ФК "Галич" – "Нафтовик" 3:0
"Карпати" Б-О – ФК "Турка" 2:0
"Придністров'я" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 3:2
ФК "Калуш", "Колос Городенківщини" – вихідні
11 тур (22.10.2017, 15:00)
ФК "Галич" – "Бескид" 4:0
ФК "Битків" – "Вихор" 4:0
"Карпати" Б-О – "Нафтовик" 2:3
"Колос Городенківщини" – ФК "Турка" 3:1
"Придністров'я" – ФК "Калуш" 9:0
"Тепловик-ДЮСШ-3", НФК "Бурштин" – вихідні
13 тур (05.11.2017, 14:00)
ФК "Битків" – "Бескид" 3:0
"Карпати" Б-О – ФК "Галич" 0:1
"Колос Городенківщини" – "Нафтовик" 1:0
"Придністров'я" – НФК "Бурштин" 0:0
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Турка" 4:0
ФК "Калуш", "Вихор" – вихідні
2 тур (20.08.2017, 17:00)
"Колос Городенківщини" – ФК "Галич" 0:2
"Придністров'я" – "Вихор" 2:2
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Нафтовик" 3:1
"Карпати" Б – НФК "Бурштин" 0:1
ФК "Калуш" – ФК "Турка" 0:3
ФК "Битків", "Бескид" – вихідні
4 тур (03.09.2017, 16:00)
"Колос Городенківщини" – "Карпати" Б-О 0:1
"Придністров'я" – ФК "Битків" 2:1
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Галич" 0:4
ФК "Калуш" – "Нафтовик" 0:5
ФК "Турка" – НФК "Бурштин" 0:1
"Бескид", "Вихор" – вихідні
6 тур (17.09.2017, 16:00)
"Бескид" – "Колос Городенківщини" 1:3
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Карпати" Б-О 1:2
ФК "Калуш" – ФК "Галич" 2:1
ФК "Турка" – "Вихор" 1:2
НФК "Бурштин" – "Нафтовик" 1:3
"Придністров'я", ФК "Битків" – вихідні

8 тур (01.10.2017, 15:00)
"Бескид" – "Придністров'я" 0:0
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Колос Городенківщини" 2:2
ФК "Калуш" – "Карпати" Б-О 1:0
ФК "Турка" – ФК "Битків" 1:1
НФК "Бурштин" – ФК "Галич" 0:0
"Нафтовик" – "Вихор" 1:1

10 тур (15.10.2017, 15:00)
"Бескид" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 0:1
ФК "Калуш" – "Колос Городенківщини" 0:5
НФК "Бурштин" – "Карпати" Б-О 0:0
"Нафтовик" – ФК "Битків" 2:1
"Вихор" – ФК "Галич" 1:4
ФК "Турка", "Придністров'я" – вихідні

12 тур (29.10.2017, 15:00)
ФК "Калуш" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 0:8
ФК "Турка" – "Придністров'я" 1:1
НФК "Бурштин" – "Колос Городенківщини" 0:0
"Вихор" – "Карпати" Б-О 2:5
ФК "Галич" – ФК "Битків" 3:0
"Нафтовик", "Бескид" – вихідні







14 тур (01.04.2018)
"Бескид" – ФК "Калуш" 1:1
10.06: "Тепловик-ДЮСШ-3" – НФК "Бурштин" 1:1
"Придністров'я" – "Нафтовик" 1:2
"Колос Городенківщини" – "Вихор" 2:0
"Карпати" Б-О – ФК "Битків" 3:0
ФК "Галич" – вихідний
16 тур (15.04.2018)
"Бескид" – ФК "Турка" 1:1
ФК "Калуш" – НФК "Бурштин" 1:0
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Вихор" 0:2
"Колос Городенківщини" – ФК "Битків" 0:1
"Придністров'я" – ФК "Галич" 0:6
"Карпати" Б-О, "Нафтовик" – вихідні
18 тур (29.04.2018)
"Бескид" – НФК "Бурштин" 1:4
ФК "Калуш" – "Вихор" 0:1
ФК "Турка" – "Нафтовик" 0:4
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Битків" 1:1
"Придністров'я" – "Карпати" Б-О 1:3
"Колос Городенківщини", ФК "Галич" – вихідний
20 тур (13.05.2018)
"Бескид" – "Нафтовик" 0:2
НФК "Бурштин" – "Вихор" 1:0
ФК "Турка" – ФК "Галич" 0:6
ФК "Калуш" – ФК "Битків" 3:2
"Придністров'я" – "Колос Городенківщини" 1:3
"Тепловик-ДЮСШ-3", "Карпати" Б-О – вихідний
22 тур (27.05.2018)
"Бескид" – "Вихор" 0:1
НФК "Бурштин" – ФК "Битків" 3:0
"Нафтовик" – ФК "Галич" 0:2
ФК "Турка" – "Карпати" Б-О 4:2
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Придністров'я" 2:0
ФК "Калуш", "Колос Городенківщини" – вихідний
24 тур (10.06.2018)
"Бескид" – ФК "Галич" 0:1
"Вихор" – ФК "Битків" 3:1
"Нафтовик" – "Карпати" Б-О 4:0
ФК "Турка" – "Колос Городенківщини" 1:3
ФК "Калуш" – "Придністров'я" 2:0
НФК "Бурштин", "Тепловик-ДЮСШ-3" – вихідний
26 тур (24.06.2018)
"Бескид" – ФК "Битків"
ФК "Галич" – "Карпати" Б-О
"Нафтовик" – "Колос Городенківщини"
НФК "Бурштин" – "Придністров'я"
ФК "Турка" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Калуш", "Вихор" – вихідний
15 тур (08.04.2018)
"Карпати" Б-О – "Бескид" 3:0
ФК "Галич" – "Колос Городенківщини" 2:0
"Вихор" – "Придністров'я" 2:0
"Нафтовик" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 0:0
ФК "Турка" – ФК "Калуш" 1:4
ФК "Битків", НФК "Бурштин" – вихідний
17 тур (22.04.2018)
"Карпати" Б-О – "Колос Городенківщини" 1:0
ФК "Битків" – "Придністров'я" 2:1
ФК "Галич" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 2:0
"Нафтовик" – ФК "Калуш" 2:1
НФК "Бурштин" – ФК "Турка" 1:1
"Бескид", "Вихор" – вихідні
19 тур (06.05.2018)
"Колос Городенківщини" – "Бескид" 3:0
"Карпати" Б-О – "Тепловик-ДЮСШ-3" 3:3
ФК "Галич" – ФК "Калуш" +:-
"Вихор" – ФК "Турка" 2:2
"Нафтовик" – НФК "Бурштин" 0:1
"Придністров'я", ФК "Битків" – вихідний

21 тур (20.05.2018)
"Придністров'я" – "Бескид" 2:3
"Колос Городенківщини" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 3:3
"Карпати" Б-О – ФК "Калуш" 1:0
ФК "Битків" – ФК "Турка" 0:0
ФК "Галич" – НФК "Бурштин" 3:2
"Вихор" – "Нафтовик" 3:4

23 тур (03.06.2018)
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Бескид" 1:0
"Колос Городенківщини" – ФК "Калуш" +:-
"Карпати" Б-О – НФК "Бурштин" 3:0
ФК "Битків" – "Нафтовик" 1:4
ФК "Галич" – "Вихор" 0:1
ФК "Турка", "Придністров'я" – вихідний

25 тур (17.06.2018)
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Калуш"
"Придністров'я" – ФК "Турка"
"Колос Городенківщини" – НФК "Бурштин"
"Карпати" Б-О – "Вихор"
ФК "Битків" – ФК "Галич"
"Нафтовик", "Бескид" – вихідний