Головні новини

Футбол. U-18. ДЮФЛ області. Перша ліга

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ)
11
9
2
0
47:8
29
2. "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
11
8
3
0
30:9
27
3. "Карпати" (Брошнів-Осада)
11
6
2
3
18:8
20
4. "Придністров'я" (Тлумач)
11
6
1
4
17:23
19
5. "Бескид" (Надвірна)
11
5
2
4
27:17
17
6. НФК "Бурштин"
11
5
0
6
29:15
15
7. "Нафтовик" (Долина)
11
4
2
5
18:23
14
8. ФК "Калуш"
11
3
3
5
8:10
12
9. ФК "Битків"
11
2
6
3
13:18
12
10. ФК "Галич"
11
2
4
5
19:29
10
11. ФК "Турка"
11
2
1
8
15:38
7
12. "Колос Городенківщини" (Городенка)
11
1
0
10
7:50
3

Кращі бомбардири (після 10 туру):
1. А. Хома ("Прикарпаття") - 11 голів;
2. Є. Цигура ("Бескид") - 9 голів;
3. О. Михайлишин (""Карпати" Б-О) - 8 голів;
4. А. Костів ("Бескид"), О. Гах ("Битків") - по 7 голів;
5. О. Гудемнюк ("Тепловик-ДЮСШ-3") - 6 голів.

Календар матчів
1 тур (12.08.2017, 17:00)
"Бескид" – ФК "Калуш" 1:2
"Тепловик-ДЮСШ-3" – НФК "Бурштин" 2:0
"Придністров'я" – "Нафтовик" 2:0
"Колос Городенківщини" – "Прикарпаття" 2:7
"Карпати" Б-О – ФК "Битків" 1:0
ФК "Галич", ФК "Турка" – вихідні
3 тур (26.08.2017, 17:00)
"Бескид" – ФК "Турка" 6:0
30.08: ФК "Калуш" – НФК "Бурштин" 2:0
30.08: "Тепловик-ДЮСШ-3" – "Прикарпаття" 2:2
"Колос Городенківщини" – ФК "Битків" 0:4
"Придністров'я" – ФК "Галич" 3:1
"Карпати" Б-О, "Нафтовик" – вихідні
5 тур (09.09.2017, 16:00)
"Бескид" – НФК "Бурштин" 2:0
06.09: ФК "Калуш" – "Прикарпаття" 0:3
ФК "Турка" – "Нафтовик" 2:5
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Битків" 6:0
"Придністров'я" – "Карпати" Б-О 0:3
"Колос Городенківщини", ФК "Галич" – вихідні
7 тур (23.09.2017, 16:00)
"Бескид" – "Нафтовик" 5:0
20.09: НФК "Бурштин" – "Прикарпаття" 2:3
ФК "Турка" – ФК "Галич" 3:0
22.09: ФК "Калуш" – ФК "Битків" 2:2
"Придністров'я" – "Колос Городенківщини" 4:1
"Тепловик-ДЮСШ-3", "Карпати" Б-О – вихідні
9 тур (07.10.2017, 15:00)
04.10: "Бескид" – "Прикарпаття" 0:2
НФК "Бурштин" – ФК "Битків"  7:1
"Нафтовик" – ФК "Галич" 3:3
ФК "Турка" – "Карпати" Б-О 2:5
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Придністров'я" 7:0
ФК "Калуш", "Колос Городенківщини" – вихідні
11 тур (21.10.2017, 15:00)
"Бескид" – ФК "Галич" 4:4
18.10: "Прикарпаття" – ФК "Битків" 0:0
"Нафтовик" – "Карпати" Б-О 0:1
ФК "Турка" – "Колос Городенківщини" 2:0
18.10: ФК "Калуш" – "Придністров'я" 0:1
"Тепловик-ДЮСШ-3", НФК "Бурштин" – вихідні

13 тур (04.11.2017, 14:00)
"Бескид" – ФК "Битків" 0:0
ФК "Галич" – "Карпати" Б-О 2:1
"Нафтовик" – "Колос Городенківщини" 5:1
НФК "Бурштин" – "Придністров'я" 5:1
ФК "Турка" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 2:6
ФК "Калуш", "Прикарпаття" – вихідні
2 тур (19.08.2017, 17:00)
"Карпати" Б-О – "Бескид" 1:2
ФК "Галич" – "Колос Городенківщини" 6:0
"Прикарпаття" – "Придністров'я" 3:0
"Нафтовик" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 2:5
ФК "Турка" – ФК "Калуш" 0:0
ФК "Битків", НФК "Бурштин" – вихідні

4 тур (02.09.2017, 16:00)
"Карпати" Б-О – "Колос Городенківщини" 5:1
ФК "Битків" – "Придністров'я" 0:0
ФК "Галич" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 0:6
"Нафтовик" – ФК "Калуш" 1:0
НФК "Бурштин" – ФК "Турка" 3:0
"Бескид", "Прикарпаття" – вихідні

6 тур (16.09.2017, 16:00)
"Колос Городенківщини" – "Бескид" 1:5
21.09: "Карпати" Б-О – "Тепловик-ДЮСШ-3" 0:0
13.09: ФК "Галич" – ФК "Калуш" 0:1
13.09: "Прикарпаття" – ФК "Турка" 5:2
"Нафтовик" – НФК "Бурштин" 2:1
"Придністров'я", ФК "Битків"– вихідні
8 тур (30.09.2017, 16:00)
"Придністров'я" – "Бескид" 3:2
05.10: "Колос Городенківщини" – "Тепловик-ДЮСШ-3" 1:7
27.09: "Карпати" Б-О – ФК "Калуш" 0:0
ФК "Битків" – ФК "Турка" 5:1
ФК "Галич" – НФК "Бурштин" 1:6
27.09: "Прикарпаття" – "Нафтовик" 3:0

10 тур (14.10.2017, 15:00)
19.10: "Тепловик-ДЮСШ-3" – "Бескид" 4:0
11.10: "Колос Городенківщини" – ФК "Калуш" +:-
"Карпати" Б-О – НФК "Бурштин" 1:0
ФК "Битків" – "Нафтовик" 0:0
11.10: ФК "Галич" – "Прикарпаття" 1:1
ФК "Турка", "Придністров'я" – вихідні
12 тур (28.10.2017, 15:00)
26.10: "Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Калуш" 2:1
"Придністров'я" – ФК "Турка" 3:1
"Колос Городенківщини" – НФК "Бурштин" 0:5
01.11: "Карпати" Б-О – "Прикарпаття" 0:1
ФК "Битків" – ФК "Галич" 1:1
"Нафтовик", "Бескид" – вихідні







14 тур (31.03.2018)
ФК "Калуш" – "Бескид"
ФК "Турка" – "Карпати" Б
НФК "Бурштин" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Нафтовик" – "Придністров'я"
"Прикарпаття" – "Колос Городенківщини"
ФК "Битків" – "Карпати" Б-О
ФК "Галич" – вихідний
16 тур (14.04.2018)
ФК "Турка" – "Бескид"
НФК "Бурштин" – ФК "Калуш"
"Прикарпаття" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Нафтовик" – "Карпати" Б
ФК "Битків" – "Колос Городенківщини"
ФК "Галич" – "Придністров'я"
"Карпати" Б-О – вихідні
18 тур (28.04.2018)
НФК "Бурштин" – "Бескид"
"Прикарпаття" – ФК "Калуш"
"Нафтовик" – ФК "Турка"
ФК "Битків" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Галич" – "Карпати" Б
"Карпати" Б-О – "Придністров'я"
"Колос Городенківщини" – вихідний
20 тур (12.05.2018)
"Нафтовик" – "Бескид"
"Прикарпаття"  – НФК "Бурштин"
ФК "Галич" – ФК "Турка"
ФК "Битків" – ФК "Калуш"
"Карпати" Б-О – "Карпати" Б
"Колос Городенківщини" – "Придністров'я"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – вихідний

22 тур (26.05.2018)
"Прикарпаття" – "Бескид"
ФК "Битків" – НФК "Бурштин"
ФК "Галич" – "Нафтовик"
"Карпати" Б-О – ФК "Турка"
"Колос Городенківщини" – "Карпати" Б
"Придністров'я" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Калуш" – вихідний
24 тур (09.06.2018)
ФК "Галич" – "Бескид"
ФК "Битків" – "Прикарпаття" 
"Карпати" Б-О – "Нафтовик"
"Колос Городенківщини" – ФК "Турка"
"Придністров'я" – ФК "Калуш"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Карпати" Б
НФК "Бурштин" – вихідний
26 тур (23.06.2018)
ФК "Битків" – "Бескид"
"Карпати" Б-О – ФК "Галич"
"Колос Городенківщини" – "Нафтовик"
"Придністров'я" – НФК "Бурштин"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Турка"
"Карпати" Б – ФК "Калуш"
"Прикарпаття" – вихідний
15 тур (11.04.2018)
"Бескид" – "Карпати" Б-О
"Колос Городенківщини" – ФК "Галич"
"Придністров'я" – "Прикарпаття"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Нафтовик"
"Карпати" Б – НФК "Бурштин"
ФК "Калуш" – ФК "Турка"
ФК "Битків" – вихідний
17 тур (21.04.2018)
"Колос Городенківщини" – "Карпати" Б-О
"Придністров'я" – ФК "Битків"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – ФК "Галич"
"Карпати" Б – "Прикарпаття"
ФК "Калуш" – "Нафтовик"
ФК "Турка" – НФК "Бурштин"
"Бескид" – вихідний
19 тур (05.05.2018)
"Бескид" – "Колос Городенківщини"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Карпати" Б-О
"Карпати" Б – ФК "Битків"
ФК "Калуш" – ФК "Галич"
ФК "Турка" – "Прикарпаття" 
НФК "Бурштин" – "Нафтовик"
"Придністров'я" – вихідний
21 тур (19.05.2018)
"Бескид" – "Придністров'я"
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Колос Городенківщини"
ФК "Калуш" – "Карпати" Б-О
ФК "Турка" – ФК "Битків"
НФК "Бурштин" – ФК "Галич"
"Нафтовик" – "Прикарпаття" 
"Карпати" Б – вихідні
23 тур (02.06.2018)
"Бескид" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
"Карпати" Б – "Придністров'я"
ФК "Калуш" – "Колос Городенківщини"
НФК "Бурштин" – "Карпати" Б-О
"Нафтовик" – ФК "Битків"
"Прикарпаття" – ФК "Галич"
ФК "Турка" – вихідний
25 тур (16.06.2018)
"Бескид" – "Карпати" Б
ФК "Калуш" – "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Турка" – "Придністров'я"
НФК "Бурштин" – "Колос Городенківщини"
"Прикарпаття" – "Карпати" Б-О
ФК "Галич" – ФК "Битків"
"Нафтовик" – вихідний