Головні новини

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська. Фінальний етап. Сезон 2017/2018

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Інновація"
8
6
0
2
26:20
18
2. "Юрист"
8
5
0
3
36:23
15
3. "Патріот"
8
4
2
2
29:21
14
4. "Оріон" 
8
4
1
3
29:23
13
5. "Добробут Інвест"
8
4
0
4
21:23
12
6. "Медик"
8
3
1
4
19:25
10
7. "Вихор"
8
3
1
4
34:45
10
8. "Перламутр"
8
2
2
4
26:31
8
9. "Експрес"
8
0
3
5
27:36
3

Кращі бомбардири (після 9 туру):
1. Ю. Гладенький ("Юрист") - 17 голів;
2. О. Солдатенко ("Патріот") - 9 голів;
3. А. Новицький ("Патріот"), В. Мухтаров ("Вихор") - по 8 голів.

Календар матчів
1 тур (13.01.2018)
"Медик" – "Перламутр" 2:5
"Інновація" - "Добробут Інвест" 1:0
"Юрист" – "Патріот" 3:1
"Експрес" – "Вихор" 4:5
"Оріон" – вихідний
3 тур (20.01.2018)
"Інновація" – "Оріон" 4:1
"Юрист" – "Перламутр" 6:2
"Експрес" - "Добробут Інвест" 3:4
"Вихор" – "Патріот" 1:6
"Медик" – вихідний
5 тур (03.02.2018)
"Експрес" – "Оріон" 5:5
"Юрист" – "Медик" 1:3
"Вихор" – "Перламутр" 6:6
"Патріот" - "Добробут Інвест" 5:2
"Інновація" – вихідна
7 тур (18.02.2018)
"Патріот" – "Оріон" 4:1
"Вихор" – "Медик" 2:4
17.02: "Експрес" – "Інновація" 1:3
"Добробут Інвест" – "Перламутр" 4:2
"Юрист" – вихідний
9 тур (04.03.2018)
"Перламутр" - "Оріон" 2:5
"Добробут Інвест" - "Медик" 3:2
"Патріот" – "Інновація" 2:4
"Вихор" - "Юрист" 4:9
"Експрес" – вихідний
2 тур (14.01.2018)
"Оріон" – "Медик" 6:1
"Перламутр" – "Інновація" 4:2
"Добробут Інвест" – "Юрист" 1:3
"Патріот" – "Експрес" 5:5
"Вихор" – вихідний
4 тур (27.01.2018)
"Оріон" – "Юрист" 2:1
"Медик" – "Інновація" 4:6
"Перламутр" - "Експрес" 2:2
"Добробут Інвест" – "Вихор" 5:6
"Патріот" – вихідний
6 тур (11.02.2018)
"Оріон" – "Вихор" 8:4
"Медик" – "Експрес" 1:0
"Інновація" – "Юрист" 3:2
"Перламутр" – "Патріот" 3:4
"Добробут Інвест" – вихідний
8 тур (25.02.2018)
"Оріон" - "Добробут Інвест" 1:2
"Медик" – "Патріот" 2:2
"Інновація" – "Вихор" 3:6
24.02: "Юрист" – "Експрес" 11:7
"Перламутр" – вихідний
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Січ" (Микитинці)
8
6
2
0
18:10
20
2. "УКД Благо"
8
6
0
2
35:19
18
3. "Тема Станіслав"
8
4
1
3
37:32
13
4. "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл"
8
4
1
3
27:22
13
5. "Зоря"
8
3
3
2
27:25
12
6. "Галицький Двір"
8
2
2
4
21:23
10
7. "Свіжинка Прикарпаття"
8
2
2
4
21:23
8
8. "SoftServe"
8
2
0
6
18:29
6
9. "Вектор-Плюс"
8
1
0
7
11:27
3

Кращі бомбардири (після 9 туру):
1. А. Мельничук ("ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл") - 16 голів;
2. С. Шевченко ("Тема Станіслав") - 15 голів.
2. Н. Теслюк ("УКД Благо") - 13 голів.

Календар матчів
1 тур (13.01.2018)
"Вектор-Плюс" – "Галицький Двір" 1:2
"Січ" – "Свіжинка Прикарпаття" 4:2
"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" – "Зоря" 2:5
"УКД Благо" – "Тема Станіслав" 7:3
"SoftServe" – вихідний

3 тур (21.01.2018)
"Січ" – "SoftServe" 3:2
"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" – "Галицький Двір" 7:1
"УКД Благо" – "Свіжинка Прикарпаття" 3:1
"Тема Станіслав" – "Зоря" 10:7
"Вектор-Плюс" – вихідний
5 тур (03.02.2018)
"УКД Благо" – "SoftServe" 5:2
"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" – "Вектор-Плюс" 3:1
"Тема Станіслав" – "Галицький Двір" 2:6
"Зоря" – "Свіжинка Прикарпаття" 0:0
"Січ" – вихідна
7 тур (18.02.2018)
"Зоря" – "SoftServe" 3:2
"Тема Станіслав" – "Вектор-Плюс" 4:1
"УКД Благо" – "Січ" 1:2
"Свіжинка Прикарпаття" – "Галицький Двір" 3:1
"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" – вихідний
9 тур (04.03.2018)
"Галицький Двір" – "SoftServe" 4:2
"Свіжинка Прикарпаття" – "Вектор-Плюс" 2:3
"Зоря" – "Січ" 1:1
"Тема Станіслав" - "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" 4:2
"УКД Благо" – вихідний
2 тур (14.01.2018)
"Зоря" – "УКД Благо" 2:6
"Галицький Двір" – "Січ" 1:2
"Свіжинка Прикарпаття" – "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" 5:2
"SoftServe" – "Вектор-Плюс" 2:1
"Тема Станіслав" – вихідна
4 тур (27-28.01.2018)
"SoftServe" – "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл"  1:2
"Вектор-Плюс" – "Січ" 0:2
"Галицький Двір" – "УКД Благо" 0:5
"Свіжинка Прикарпаття" – "Тема Станіслав" 5:5
"Зоря" – вихідна
6 тур (10.02.2018)
"SoftServe" – "Тема Станіслав" 2:8
"Вектор-Плюс" – "УКД Благо" 2:5
"Січ" – "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" 2:2
"Галицький Двір" – "Зоря" 2:2
"Свіжинка Прикарпаття" – вихідна
8 тур (25.02.2018)
"SoftServe" – "Свіжинка Прикарпаття" 5:3
"Вектор-Плюс" – "Зоря" 2:7
"Січ" – "Тема Станіслав" 2:1
"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" – "УКД Благо" 7:2
"Галицький Двір" – вихідний
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. НФК "Металіст"
7
7
0
0
25:7
21
2. ФК "Вовчинці-1"
7
6
0
1
35:13
18
3. "АТО"
7
4
0
3
15:18
12
4. "Авіатор"
7
3
0
4
23:20
9
5. "Фортуна"
7
3
0
4
21:22
9
6. ФК "Вовчинці-2"
7
2
0
5
11:14
6
7. "Карпати"
7
2
0
5
11:29
6
8. "Тепловик"
7
1
0
6
6:24
3
9. ФК "Інваспорт"*
8
6
2
0
29:20
20
* ФК "Інваспорт" бере участь у турнірі поза конкурсом.

Кращі бомбардири (після 9 туру):
1. В. Крижанівський ("Вовчинці-1) - 11 голів;
2. В. Ларін ("Металіст") - 7 голів;
2. М. Федоронько ("Фортуна"), М. Барановський ("Авіатор") - по 6 голів;

Календар матчів
1 тур (13-14.01.2018)
"Тепловик" – НФК "Металіст" 0:2
"Авіатор" – "Інваспорт"  2:4
"Фортуна" – "АТО" 5:3
"Вовчинці-1" – "Вовчинці-2" 3:2
"Карпати" – вихідні
3 тур (21.01.2018)
"Інваспорт" – НФК "Металіст" 4:1
"Авіатор" – "АТО" 1:3
"Тепловик" – "Вовчинці-2" 1:0
"Фортуна" – "Карпати" 2:3
"Вовчинці-1" – вихідні
5 тур (04.02.2018)
"Інваспорт" – "Вовчинці-2" 4:4
НФК "Металіст" – "АТО" 3:0
"Авіатор" – "Карпати" 9:1
"Тепловик" – "Вовчинці-1" 2:7
"Фортуна" – вихідна
7 тур (17.02.2018)
"Інваспорт" – "Вовчинці-1" 6:3
НФК "Металіст" – "Карпати" 7:0
"АТО" – "Вовчинці-2" +:-
"Авіатор" – "Фортуна" 5:2
"Тепловик" – вихідний
9 тур (04.03.2018)
"Інваспорт" – "Тепловик" +:-
НФК "Металіст" – "Фортуна" 4:2
"АТО" – "Вовчинці-1" 1:8
"Вовчинці-2" - "Карпати" +:-
"Авіатор" – вихідний
2 тур (20.01.2018)
НФК "Металіст" – "Авіатор" 3:2
"АТО" – "Тепловик" 5:0
"Вовчинці-2" - "Фортуна" 1:2
"Карпати" – "Вовчинці-1" 1:7
"Інваспорт" – вихідний
4 тур (28.01.2018)
"АТО" – "Інваспорт" 3:6
"Вовчинці-2" – "Авіатор" 6:4
"Карпати" – "Тепловик" 5:1
"Вовчинці-1" – "Фортуна" 4:3
НФК "Металіст" – вихідний
6 тур (10.02.2018)
18.02: "Карпати" – "Інваспорт" 3:5
"Вовчинці-2" – НФК "Металіст" 2:4
"Вовчинці-1" – "Авіатор" 5:2
"Фортуна" – "Тепловик" 5:2
"АТО" – вихідний
8 тур (03.03.2018)
25.02: "Фортуна" – "Інваспорт" 2:2
"Вовчинці-1" – НФК "Металіст" 1:2
"Карпати" – "АТО" 1:3
"Тепловик" – "Авіатор" -:+
"Вовчинці-2" – вихідні
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. ФК "Угринів"
8
7
0
1
44:10
21
2. "Галичина"
8
6
1
1
34:12
19
3. "Говерла"
8
6
0
2
45:22
18
4. "Ідея банк"
8
4
1
3
31:19
13
5. "Міська Рада"
8
4
1
3
15:22
13
6. "Нива"
8
2
1
5
24:30
7
7.  "WOG"
8
2
0
6
19:42
6
8. "Елекс"
8
2
0
6
12:37
6
9. ФК "Хриплин"
8
1
0
7
11:41
3

Кращі бомбардири (після 9 туру):
1.  І. Гришко ("Говерла") - 14 голів;
2. А. Будункевич ("Угринів") - 9 голів;
3. В. Яремко ("Галичина") - 8 голів.

Календар матчів
1 тур (14.01.2018)
"Нива" – "Хриплин" 4:6
"Ідея банк" – "WOG" 7:2
"Галичина" – "Елекс" 5:0
"Міська Рада" – "Говерла" 0:4
"Угринів" – вихідний
3 тур (27.01.2018)
"Ідея банк" – "Угринів" 3:2
"Галичина" – "Хриплин" 8:1
"Міська Рада" – "WОG" 1:8
"Говерла" – "Елекс" 7:1
"Нива" – вихідна
5 тур (04.02.2018)
"Міська Рада" – "Угринів" 0:3
"Галичина" – "Нива" 4:1
"Говерла" – "Хриплин" 10:3
"Елекс" - "WOG" 3:2
"Ідея банк" – вихідний
7 тур (17.02.2018)
"Елекс" – "Угринів" 0:6
"Говерла" – "Нива" 7:4
"Міська Рада" – "Ідея банк" 2:1
"WOG" – "Хриплин" +:-
"Галичина" – вихідний
9 тур (03.03.2018)
"Хриплин" – "Угринів" 0:11
"WOG" - "Нива" 3:6
"Елекс" – "Ідея банк" 2:9
"Говерла" - "Галичина" 1:4
"Міська Рада" – вихідна
2 тур (20.01.2018)
"Угринів" – "Нива" 3:2
"Хриплин" – "Ідея банк" 1:4
"WOG" – "Галичина" 2:5
"Елекс" – "Міська Рада" 1:5
"Говерла" – вихідна
4 тур (28.01.2018)
"Угринів" – "Галичина" 3:2
"Нива" – "Ідея банк" 2:2
"Хриплин" – "Міська Рада" -:+
"WOG" – "Говерла" 2:8
"Елекс" – вихідний
6 тур (11.02.2018)
"Угринів" – "Говерла" 4:3
"Нива" – "Міська Рада" 2:4
"Ідея банк" – "Галичина" 1:3
"Хриплин" – "Елекс" 0:4
"WOG" – вихідний
8 тур (24.02.2018)
"Угринів" – "WOG" 12:0
"Нива" – "Елекс" 3:1
"Ідея банк" – "Говерла" 4:5
"Галичина" – "Міська Рада" 3:3
"Хриплин" – вихідний