Головні новини

Футзал. Чемпіонат області. Сезон 2017/2018

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Зорі Карпат" (Микуличин)
26
18
3
5
114:65
57
2. "Трейдзахідбуд" (Івано-Франківськ)
26
18
3
5
92:48
57
3. "Епіцентр К10" (Івано-Франківськ)
26
18
3
5
96:55
57
4. СК "Городенка"
26
17
2
6
82:50
54
5. "ДФС" (Івано-Франківська обл.)
26
15
4
7
82:71
49
6. "SAV-сервіс" (Черніїв)
26
14
5
7
81:56
47
7. "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ)
26
14
4
8
72:62
46
8. "Ревера" (Івано-Франківськ)
26
10
6
10
73:74
36
9. "Нафтовик" (Долина)
26
9
3
14
90:105
30
10. "Галія" (Івано-Франківськ)
26
8
0
18
90:129
24
11. "Спарта" (Івано-Франківськ)
26
7
3
16
70:109
24
12. "Алан" (Івано-Франківськ)
26
6
2
18
60:57
20
13. "Старий Пес" (Івано-Франківськ)
26
3
3
20
52:114
12
14. "Sanvita" (Снятин)
26
3
2
21
50:111
11

Кращі бомбардири (після 26 туру):
1. В. Турчанський ("Зорі Карпат") - 34 голи;
2. А. Ковальчук ("ДФС") - 22 голи;
3. М. Басараб ("Нафтовик") - 20 голів;
4. М. Слободян ("Спарта"), В. Гультай ("Городенка") - по 19 голів.

Календар матчів
1 тур (11-12.11.2017)
"Спарта" – "Алан" 2:5
"Старий Пес" – "Sanvita" 2:4
"Епіцентр К10" – "Трейдзахідбуд" 4:0
"Ревера" – "ДФС" 1:2
"Ураган-2-КФВ" – "Галія" 4:3
СК "Городенка" – "Зорі Карпат" 6:5
"Нафтовик" – "SAV-сервіс" 3:2
3 тур (19.11.2017)
"Старий Пес" – "Алан" 2:6
"Галія" – "Нафтовик" 5:8
"Ревера" – "Sanvita" 4:1
"SAV-сервіс" – "Зорі Карпат" 7:2
"Епіцентр К10" – "Спарта" 4:2
27.11: "Ураган-2-КФВ" – "Трейдзахідбуд" 2:3
СК "Городенка" – "ДФС" 1:2
5 тур (03.12.2017)
"Трейдзахідбуд" – "Нафтовик" 4:2
"Ревера" – "Старий Пес" 2:2
"SAV-сервіс" – "ДФС" 3:0
"Зорі Карпат" – "Галія" 4:2
"Епіцентр К10" – "Алан" 3:2
"Ураган-2-КФВ" – "Спарта" 2:2
СК "Городенка" – "Sanvita" 4:0
7 тур (10.12.2017)
"Нафтовик" – "Спарта" 3:7
"Ревера" – "Алан" 3:1
"SAV-сервіс" – "Sanvita" 4:0
"Зорі Карпат" – "Трейдзахідбуд" 3:2
"Галія" – "ДФС" 1:3
"Ураган-2-КФВ" – "Епіцентр К10" 3:1
СК "Городенка" – "Старий Пес" 4:1
9 тур (17.12.2017)
"Нафтовик" – "Епіцентр К10" 7:2
"SAV-сервіс" – "Старий Пес" 2:1
"Зорі Карпат" – "Спарта" 3:2
"ДФС" – "Трейдзахідбуд" 0:5
"Галія" – "Sanvita" 7:6
"Ураган-2-КФВ" – "Алан" 5:3
СК "Городенка" – "Ревера" 5:1
11 тур (26-28.12.2017)
18.02: "Нафтовик" – "Ураган-2-КФВ" 7:5
"Зорі Карпат" – "Епіцентр К10" 3:6
"SAV-сервіс" – "Ревера" 2:4
"ДФС" – "Спарта" 4:3
"Трейдзахідбуд" – "Sanvita" 4:2
"Галія" – "Старий Пес" 5:4
"Алан" – СК "Городенка" 1:5
13 тур (03-05.01.2017)
"Нафтовик" – "Алан" 5:9
"Зорі Карпат" – "Ураган-2-КФВ" - перенесено
"SAV-сервіс" – СК "Городенка" 3:0
"ДФС" – "Епіцентр К10" 2:3
"Трейдзахідбуд" – "Старий Пес" 6:2
"Галія" – "Ревера" 3:5
"Sanvita" – "Спарта" 3:5
2 тур (18.11.2017)
"Алан" – "SAV-сервіс" 2:2
"Галія" – СК "Городенка" 3:5
"Sanvita" – "Епіцентр К10" 2:3
"Зорі Карпат" – "Нафтовик" 3:3
"Старий Пес" – "Спарта" 0:3
"Трейдзахідбуд" – "Ревера" 2:1
31.12: "ДФС" – "Ураган-2-КФВ" 4:4
4 тур (25.11.2017)
"Трейдзахідбуд" – СК "Городенка" 4:2
"Алан" – "Зорі Карпат" 2:3
"SAV-сервіс" – "Галія" 9:1
"Sanvita" – "Ураган-2-КФВ" 2:4
27.11: "Епіцентр К10" – "Старий Пес" 1:0
"ДФС" – "Нафтовик" 2:4
"Спарта" – "Ревера" 1:3
6 тур (06-09.12.2017)
"Трейдзахідбуд" – "SAV-сервіс" 6:2
"Спарта" – СК "Городенка" 1:0
"Алан" – "Галія" 6:3
"ДФС" – "Зорі Карпат" 0:4
"Старий Пес" – "Ураган-2-КФВ" 1:5
"Епіцентр К10" – "Ревера" 2:2
"Sanvita" – "Нафтовик" 1:2
8 тур (16.12.2017)
"Спарта" – "SAV-сервіс" 3:7
"Галія" – "Трейдзахідбуд" 2:6
"ДФС" – "Алан" 4:2
"Ревера" – "Ураган-2-КФВ" 2:3
"Епіцентр К10" – СК "Городенка" 5:4
"Sanvita" – "Зорі Карпат" 4:4
"Старий Пес" – "Нафтовик" 3:2
10 тур (20-22.12.2017)
"Спарта" – "Галія" 4:11
"Алан" – "Трейдзахідбуд" 4:4
"Sanvita" – "ДФС" 1:3
"Ревера" – "Нафтовик" 4:8
"Епіцентр К10" – "SAV-сервіс" 2:3
"Ураган-2-КФВ" – СК "Городенка" 1:1
"Старий Пес" – "Зорі Карпат" 1:6
12 тур (30.12.2017)
"Спарта" – "Трейдзахідбуд" 1:3
"Алан" – "Sanvita" 5:1
"Старий Пес" – "ДФС" 1:6
"Епіцентр К10" – "Галія" 2:3
"Ураган-2-КФВ" – "SAV-сервіс" - перенесено
СК "Городенка" – "Нафтовик" +:-
"Ревера" – "Зорі Карпат" 1:4








14 тур (20-21.01.2018)
"Алан" – "Спарта" 8:3
"Sanvita" – "Старий Пес" 3:5
"Трейдзахідбуд" – "Епіцентр К10" 1:5
"ДФС" – "Ревера" 2:2
"Галія" – "Ураган-2-КФВ" 4:6
"Зорі Карпат" – СК "Городенка" 1:3
"SAV-сервіс" – "Нафтовик" 3:2
16 тур (28.01.2018)
"Алан" – "Старий Пес" 4:8
"Нафтовик" – "Галія" 4:6
"Sanvita" – "Ревера" 1:2
"Зорі Карпат" – "SAV-сервіс" 4:4
"Спарта" – "Епіцентр К10" 0:5
"Трейдзахідбуд" – "Ураган-2-КФВ" 2:1
"ДФС" – СК "Городенка" 1:4
18 тур (11.02.2018)
"Трейдзахідбуд" – "Нафтовик" 2:2
"Старий Пес" – "Ревера" 0:0
"ДФС" – "SAV-сервіс" 2:2
"Галія" – "Зорі Карпат" 2:12
"Алан" – "Епіцентр К10" -:+
"Спарта" – "Ураган-2-КФВ" 2:3
"Sanvita" – СК "Городенка" 0:4
20 тур (24.02.2018)
"Спарта" – "Нафтовик" 2:5
"Алан" – "Ревера" -:+
"Sanvita" – "SAV-сервіс" 2:6
"Трейдзахідбуд" – "Зорі Карпат" 1:3
"ДФС" – "Галія" 7:5
14.03: "Епіцентр К10" – "Ураган-2-КФВ" 3:1
"Старий Пес" – СК "Городенка" 0:3
22 тур (10.03.2018)
"Нафтовик" – "Епіцентр К10" 4:8
"Старий Пес" – "SAV-сервіс" 2:4
"Спарта" – "Зорі Карпат" 2:6
"Трейдзахідбуд" – "ДФС" 5:0
"Sanvita" – "Галія" 4:6
"Алан" – "Ураган-2-КФВ" -:+
"Ревера" – СК "Городенка" 2:5
24 тур (18.03.2018)
"Ураган-2-КФВ" – "Нафтовик" - перенесено
"Епіцентр К10" – "Зорі Карпат" 6:7
"Ревера" – "SAV-сервіс" 3:3
"Спарта" – "ДФС" 3:8
"Sanvita" – "Трейдзахідбуд" 0:8
"Старий Пес" – "Галія" 3:5
СК "Городенка" – "Алан" +:-
26 тур (04.03.2018)
"Алан" – "Нафтовик" -:+
"Ураган-2-КФВ" – "Зорі Карпат" 0:5
СК "Городенка" – "SAV-сервіс" 5:1
"Епіцентр К10" – "ДФС" 1:3
"Старий Пес" – "Трейдзахідбуд"
"Ревера" – "Галія" 5:2
"Спарта" – "Sanvita" 5:4
15 тур (27.01.2018)
"SAV-сервіс" – "Алан" 4:0
СК "Городенка" – "Галія" 7:5
"Епіцентр К10" – "Sanvita" 2:2
"Нафтовик" – "Зорі Карпат" 1:3
24.12: "Спарта" – "Старий Пес" 2:2
24.12: "Ревера" – "Трейдзахідбуд" 4:5
"Ураган-2-КФВ" – "ДФС" 2:3
17 тур
03.02: СК "Городенка" – "Трейдзахідбуд" 0:0
01.02: "Зорі Карпат" – "Алан" +:-
04.02: "Галія" – "SAV-сервіс" 2:3
05.02: "Ураган-2-КФВ" – "Sanvita" 6:1
"Старий Пес" – "Епіцентр К10" 1:5
03.02: "Нафтовик" – "ДФС" 6:6
05.02: "Ревера" – "Спарта" 7:4
19 тур (17.02.2018)
"SAV-сервіс" – "Трейдзахідбуд" 0:1
СК "Городенка" – "Спарта" 1:3
"Галія" – "Алан" +:-
"Зорі Карпат" – "ДФС" 7:5
"Ураган-2-КФВ" – "Старий Пес" - перенесено
"Ревера" – "Епіцентр К10" 2:7
"Нафтовик" – "Sanvita" 3:4
21 тур (04.03.2018)
"SAV-сервіс" – "Спарта" 3:3
"Трейдзахідбуд" – "Галія" 4:1
"Алан" – "ДФС" -:+
"Ураган-2-КФВ" – "Ревера" 3:3
03.03: СК "Городенка" – "Епіцентр К10" 4:4
08.03: "Зорі Карпат" – "Sanvita"
"Нафтовик" – "Старий Пес" 7:5
23 тур (11.03.2018)
"Галія" – "Спарта" 2:4
"Трейдзахідбуд" – "Алан" +:-
"ДФС" – "Sanvita" 4:2
"Нафтовик" – "Ревера" 3:8
"SAV-сервіс" – "Епіцентр К10" 1:3
16.03: СК "Городенка" – "Ураган-2-КФВ" 1:1
"Зорі Карпат" – "Старий Пес" 9:1
25 тур (25.03.2018)
"Трейдзахідбуд" – "Спарта" 7:1
"Sanvita" – "Алан" +:-
"ДФС" – "Старий Пес" 7:1
"Галія" – "Епіцентр К10" 1:4
26.03: "SAV-сервіс" – "Ураган-2-КФВ" 1:2
"Нафтовик" – СК "Городенка" 4:6
"Зорі Карпат" – "Ревера" 3:2