Головні новини

Футбол. Перша ліга. Сезон 2018/2019

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Волинь" Луцьк
4
4
0
0
7:0
12
2. "Дніпро-1" Дніпро
4
3
0
1
11:3
9
3. "Металіст 1925" Харків
4
3
0
1
8:3
9
4. "Колос" Ковалівка
4
2
2
0
5:0
8
5. "Авангард" Краматорськ
4
2
1
1
5:3
7
6. МФК "Миколаїв"
4
2
1
1
4:3
7
7. "Балкани" Зоря
4
2
1
1
4:3
7
8. ПФК "Суми"
4
2
1
1
7:7
7
9. "Оболонь-Бровар" Київ
4
1
2
1
2:2
5
10. "Інгулець" Петрове 
4
1
1
2
4:5
4
11. "Рух" Винники
4
1
1
2
4:6
4
12. "Прикарпаття" Івано-Франківськ
4
1
0
3
1:3
3
13. "Гірник-Спорт" Горішні Плавні
3
1
0
2
3:9
3
14. "Агробізнес" Волочиськ
4
0
2
2
1:5
2
15. "Зірка" Кропивницький
4
0
0
4
1:8
0
16. "Кобра" Харків
3
0
0
3
1:8
0

Кращі бомбардири (після 4 туру):
1. О. Синиця ("Металіст 1925"), С. Куліш ("Дніпро-1"), Д. Кожанов ("Волинь") - по 4 голи;
2. В. Яворський ("Суми") - 3 голи.

Календар матчів
1 тур
21 липня (субота)
Прикарпаття0:1Балкани
Інгулець2:4Авангард
Миколаїв0:0Оболонь-Б.
Рух1:3Дніпро-1
Гірник-С.1:2Суми
Зірка0:2Волинь
Металіст0:2Агробізнес
Колос4:0Кобра
4 тур
11 серпня (субота)
Інгулець2:0Миколаїв
Прикарпаття0:1Колос
Суми1:1Агробізнес
Дніпро-10:2Металіст
Оболонь-Б.1:0Зірка
Кобра-:-Гірник-С.
Балкани2:1Рух
Авангард0:1Волинь
7 тур
1 вересня (субота)
Миколаїв-:-Авангард
Рух-:-Колос
Гірник-С.-:-Прикарпаття
Зірка-:-Інгулець
Металіст-:-Балкани
Агробізнес-:-Кобра
Волинь-:-Оболонь-Б.
Суми-:-Дніпро-1
10 тур
22 вересня (субота)
Інгулець-:-Волинь
Прикарпаття-:-Агробізнес
Колос-:-Металіст
Миколаїв-:-Зірка
Рух-:-Гірник-С.
Кобра-:-Дніпро-1
Балкани-:-Суми
Авангард-:-Оболонь-Б.
13 тур
13 жовтня (субота)
Зірка-:-Авангард
Металіст-:-Гірник-С.
Агробізнес-:-Рух
Волинь-:-Миколаїв
Суми-:-Колос
Дніпро-1-:-Прикарпаття
Оболонь-Б.-:-Інгулець
Кобра-:-Балкани
2 тур
28 липня (субота)
Інгулець0:1Прикарпаття
Волинь2:0Металіст
Суми3:1Зірка
Дніпро-16:0Гірник-С.
Оболонь-Б.0:0Рух
Кобра0:2Миколаїв
Балкани0:0Колос
Авангард0:0Агробізнес
5 тур
18 серпня (субота)
Колос-:-Авангард
Миколаїв17.08Прикарпаття
Рух-:-Інгулець
Гірник-С.-:-Балкани
Зірка-:-Кобра
Металіст-:-Оболонь-Б.
Агробізнес-:-Дніпро-1
Волинь-:-Суми
8 тур
9 вересня (неділя)
Інгулець-:-Металіст
Прикарпаття-:-Зірка
Колос-:-Гірник-С.
Миколаїв-:-Рух
Оболонь-Б.-:-Суми
Кобра-:-Волинь
Балкани-:-Агробізнес
Авангард-:-Дніпро-1
11 тур
30 вересня (неділя)
Гірник-С.-:-Авангард
Зірка-:-Рух
Металіст-:-Миколаїв
Агробізнес-:-Колос
Волинь-:-Прикарпаття
Суми-:-Інгулець
Дніпро-1-:-Балкани
Оболонь-Б.-:-Кобра
14 тур
21 жовтня (неділя)
Інгулець-:-Кобра
Прикарпаття-:-Оболонь-Б.
Колос-:-Дніпро-1
Миколаїв-:-Суми
Рух-:-Волинь
Гірник-С.-:-Агробізнес
Зірка-:-Металіст
Авангард-:-Балкани
3 тур
4 серпня (субота)
Прикарпаття0:1Авангард
Колос0:0Інгулець
Миколаїв2:1Балкани
Рух2:1Кобра
Гірник-С.2:1Оболонь-Б.
Зірка0:2Дніпро-1
Металіст4:1Суми
Агробізнес0:2Волинь
6 тур
26 серпня (неділя)
Інгулець-:-Гірник-С.
Прикарпаття-:-Рух
Колос-:-Миколаїв
Дніпро-1-:-Волинь
Оболонь-Б.-:-Агробізнес
Кобра-:-Металіст
Балкани-:-Зірка
Авангард-:-Суми
9 тур
15 вересня (субота)
Рух-:-Авангард
Гірник-С.-:-Миколаїв
Зірка-:-Колос
Металіст-:-Прикарпаття
Агробізнес-:-Інгулець
Волинь-:-Балкани
Суми-:-Кобра
Дніпро-1-:-Оболонь-Б.
12 тур
6 жовтня (субота)
Інгулець-:-Дніпро-1
Прикарпаття-:-Суми
Колос-:-Волинь
Миколаїв-:-Агробізнес
Рух-:-Металіст
Гірник-С.-:-Зірка
Балкани-:-Оболонь-Б.
Авангард-:-Кобра
15 тур
17 жовтня (субота)
Металіст-:-Авангард
Агробізнес-:-Зірка
Волинь-:-Гірник-С.
Суми-:-Рух
Дніпро-1-:-Миколаїв
Оболонь-Б.-:-Колос
Кобра-:-Прикарпаття
Балкани-:-Інгулець
Розділ знаходиться на стадії розробки