Головні новини

Футбол. Чемпіонат області. Сезон 2019/2020

Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Покуття" Коломия
9
7
0
2
23:9
21
• 2. "Карпати-Енергетик" Галич
9
6
2
1
18:6
20
• 3. "Карпати" Брошнів-Осада
9
6
1
2
17:9
19
• 4. "Нафтовик" Долина
9
5
2
2
22:11
17
• 5. "Прикарпаття-Тепловик" Ів.-Франківськ
9
4
3
2
15:13
15
• 6. ФК "Турка"
9
3
3
3
17:14
12
• 7. "Бескид" Надвірна
9
3
0
6
8:13
9
• 8. "Вихор" Ямниця 
9
3
0
7
11:29
9
• 9. "Пробій" Городенка
9
1
2
6
6:15
5
↓ 10. ФК "Ніка-Вовчинець" Ів.-Франківськ
9
0
1
8
6:24
1
Примітка. ↓ - команда, яка понижується у класі.

Кращі бомбардири (після 3 туру):
1. С. Шевченко ("Вихор") - 4 голи;
2. А. Сировецький ("Карпати") - 3 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Тепловик5:1Вихор
Пробій1:6Нафтовик
Бескид0:2Карпати
Енергетик3:2Турка
Покуття5:1Ніка
4 тур
8 вересня (неділя), 16:00
Тепловик2:0Бескид
Нафтовик2:0Покуття
Турка3:0Ніка
Вихор1:3Карпати
Пробій1:1Енергетик
7 тур
29 вересня (неділя), 16:00
Бескид2:3Вихор
Ніка0:1Пробій
Турка2:2Нафтовик
Покуття0:3Енергетик
Карпати3:0Тепловик
2 тур
25 серпня (неділя), 17:00
Тепловик3:1Пробій
Вихор2:1Ніка
Карпати0:2Покуття
Нафтовик2:1Енергетик
Турка3:1Бескид
5 тур
15 вересня (неділя), 16:00
Бескид1:0Пробій
Карпати1:1Турка
Нафтовик2:1Ніка
Покуття4:0Тепловик
Енергетик3:0Вихор
8 тур
6 жовтня (неділя), 15:00
Вихор0:6Нафтовик
Тепловик2:1Турка
Пробій-:+Карпати
Бескид0:2Покуття
Енергетик3:0Ніка
3 тур
1 вересня (неділя), 16:00
Ніка2:4Карпати
Енергетик1:1Тепловик
Покуття3:2Турка
Бескид1:0Нафтовик
Пробій1:2Вихор
6 тур
22 вересня (неділя), 16:00
Вихор2:3Турка
Нафтовик2:4Карпати
Тепловик1:1Ніка
Пробій1:2Покуття
Енергетик1:0Бескид
9 тур
13 жовтня (неділя), 15:00
Бескид3:0Ніка
Турка0:0Пробій
Нафтовик1:1Тепловик
Покуття5:0Вихор
Карпати0:2Енергетик
Розділ знаходиться на стадії розробки
Команда
І
В
Н
П
М
О
• 1. "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
7
7
0
0
24:4
21
• 2. "Бескид" Надвірна
7
5
1
1
13:5
16
• 3. "Карпати" Брошнів-Осада
7
3
2
2
13:7
11
• 4. ФК "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ
7
3
1
3
16:7
10
• 5. "Нафтовик" Долина
7
2
3
2
11:10
9
• 6. "Пробій" Городенка
7
2
1
4
7:19
7
• 7. ФК "Турка"
7
0
3
4
3:14
3
• 8. "Вихор" Ямниця
7
0
1
6
1:22
1

Кращі бомбардири (після 3 туру):
1. М. Лазар, П. Сальваровський (обидва - "Прикарпаття-Тепловик") - по 3 голи;
2. М. Блонський ("Бескид") - 2 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 15:00
Тепловик7:0Вихор
Пробій1:1Нафтовик
Бескид3:1Карпати
4 тур
8 вересня (неділя), 14:00
Тепловик2:0Бескид
Турка0:6Ніка
Вихор0:5Карпати
7 тур
29 вересня (неділя), 14:00
Бескид2:0Вихор
Ніка7:0Пробій
Турка1:1Нафтовик
Карпати1:2Тепловик
2 тур
25 серпня (неділя), 15:00
Тепловик4:1Пробій
Вихор1:3Ніка
Турка1:2Бескид
5 тур
15 вересня (неділя), 14:00
Бескид4:0Пробій
Карпати1:1Турка
Нафтовик1:0Ніка
8 тур
6 жовтня (неділя), 13:00
Вихор0:4Нафтовик
Тепловик+:-Турка
Пробій0:3Карпати

3 тур
1 вересня (неділя), 14:00
Ніка0:0Карпати
Бескид1:1Нафтовик
Пробій1:0Вихор
6 тур
22 вересня (неділя), 14:00
Вихор0:0Турка
Нафтовик1:2Карпати
Тепловик4:0Ніка
9 тур
13 жовтня (неділя), 13:00
Бескид1:0Ніка
Турка0:4Пробій
Нафтовик2:5Тепловик

Розділ знаходиться на стадії розробки