Головні новини

Футбол. Кубок чемпіонів області. Сезон 2019/2020

Група 1
Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. ФК "Марківці-Сільгоспхімія" 
6
3
3
0
9:4
12
 ↑ 2. ФК "Крихівці"
6
3
2
1
9:6
11
3. ФК "Підгір'я"
6
1
4
1
5:4
7
• 4. "Лістер" Лісна Тарновиця
6
0
1
5
5:14
1
Примітка. ↑ - команди, які виходять до 1/8 фіналу.

Кращі бомбардири (після 1 туру):
1. 

Календар матчів
1 тур
11 вересня (середа), 17:00
Крихівці0:0Підгір'я
Марківці4:1Лістер
4 тур
2 жовтня (середа), 16:00
Підгір'я0:0Марківці.
Крихівці1:0Лістер
2 тур
18 вересня (середа), 17:00
Підгір'я3:1Лістер
Крихівці0:2Марківці
5 тур
9 жовтня (середа), 16:00
Лістер2:2Підгір'я
Марківці3:3Крихівці
3 тур
25 вересня (середа), 17:00
Марківці0:0Підгір'я
Лістер1:4Крихівці
6 тур
16 жовтня (середа), 16:00
Підгір'я0:1Крихівці
Лістер-:+Марківці

Група 2
Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. "Сокіл" Коршів
6
4
0
2
10:9
12
2. ФК "Вербівці"
6
3
0
3
14:12
9
• 3. ФК "Прибилів"
6
3
0
3
13:12
9
• 4. ФК "Хриплин"
6
2
0
4
8:12
6
Примітка. ↑ - команди, які виходять до 1/8 фіналу.

Кращі бомбардири (після 1 туру):
1.

Календар матчів
1 тур
11 вересня (середа), 17:00
Прибилів4:1Сокіл
Вербівці3:2Хриплин
4 тур
2 жовтня (середа), 16:00
Сокіл1:3Вербівці.
Прибилів1:2Хриплин
2 тур
18 вересня (середа), 17:00
Сокіл2:0Хриплин
Прибилів1:3Вербівці
5 тур
9 жовтня (середа), 16:00
Хриплин1:2Сокіл
Вербівці3:4Прибилів
3 тур
25 вересня (середа), 17:00
Вербівці1:2Сокіл
Хриплин1:3Прибилів
6 тур
16 жовтня (середа), 16:00
Сокіл2:0Прибилів
Хриплин1:2Вербівці

Група 5
Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. ФК "Збора" 
6
5
0
1
16:4
15
2. ФК "Сваричів"
6
3
1
2
6:8
10
• 3. ФК "Тяпче"
6
2
0
4
11:19
6
• 4. "Легіон" Ів.-Франківськ
6
1
1
4
11:13
4
Примітка. ↑ - команди, які виходять до 1/8 фіналу.

Кращі бомбардири (після 1 туру):
1.

Календар матчів
1 тур
12 вересня (четвер), 17:00
Збора5:0Тяпче
Легіон1:1Сваричів
4 тур
3 жовтня (четвер), 16:00
Тяпче3:2Легіон
Збора2:0Сваричів
2 тур
19 вересня (четвер), 17:00
Тяпче3:1Сваричів
Збора2:0Легіон
5 тур
10 жовтня (четвер), 16:00
Сваричів2:1Тяпче
Легіон2:3Збора
3 тур
26 вересня (четвер), 17:00
Легіон6:4Тяпче
Сваричів2:1Збора
6 тур
17 жовтня (четвер), 16:00
Тяпче0:3Збора
Сваричів+:-Легіон

Група 6
Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. "Ураган" Черніїв
6
5
0
1
12:3
15
↑ 2. "Юність" Верхня
6
5
0
1
15:4
15
3. ФК "Мединя"
6
2
0
4
6:14
6
• 4. ФК "Пуків"
6
0
0
6
0:12
0
Примітка. ↑ - команди, які виходять до 1/8 фіналу.

Кращі бомбардири (після 1 туру):
1.

Календар матчів
1 тур
12 вересня (четвер), 17:00
Мединя4:0Пуків
Ураган1:1Юність
4 тур
3 жовтня (четвер), 16:00
Пуків0:2Ураган
Мединя1:3Юність
2 тур
19 вересня (четвер), 17:00
Пуків0:4Юність
Мединя0:1Ураган
5 тур
10 жовтня (четвер), 16:00
Юність+:-Пуків
Ураган4:1Мединя
3 тур
26 вересня (четвер), 17:00
Ураган2:0Пуків
Юність6:0Мединя
6 тур
17 жовтня (четвер), 16:00
Пуків-:+Мединя
Юність1:0Ураган
Розділ знаходиться на стадії розробки
Розділ знаходиться на стадії розробки
Розділ знаходиться на стадії розробки
Розділ знаходиться на стадії розробки