Головні новини

Футбол. Першість області. Сезон 2019/2020

Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. "Сокільське" Тюдів
5
4
0
1
17:5
12
• 2. "Карпати" Болехів
5
4
0
1
14:4
12
• 3. "Касова" Бовшів
5
3
1
1
6:7
10
• 4. "Ураган" Черніїв
3
3
0
0
9:0
9
• 5. "Хутровик" Тисмениця
4
2
2
0
8:2
8
• 6. "Нептун-Покуття" Заболотів
5
2
0
3
11:10
6
• 7. "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів 
5
1
0
4
6:10
3
• 8. "Варатик" Коломия
5
0
3
2
4:12
3
• 9. "Карпати" Кути
4
0
1
3
1:7
1
↓ 10. "Прут" Делятин
5
0
1
4
1:20
1
Примітка. ↑ - команда, яка виходить в Чемпіонат області, ↓ - команда, яка понижується у класі.

Кращі бомбардири (після 4 туру):
1. І. Коржук ("Сокільське") - 6 голів;
2. В. Романюк ("Нептун-Покуття") - 4 голи;
3. І. Гришко ("Хутровик"), Р. Вігак ("Карпати" Б) - по 3 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Касова3:2Гуцульщ.
Карпати Б4:1Варатик
Сокільс.4:1Нептун
Хутровик3:0Прут
Карпати К09.10Ураган
4 тур
8 вересня (неділя), 16:00
Ураган2:0Гуцульщ.
Нептун7:0Прут
Варатик2:2Хутровик
Карпати Б4:1Сокільс.
Касова1:0Карпати К
7 тур
29 вересня (неділя), 16:00
Карпати К-:-Гуцульщ.
Хутровик-:-Сокільс.
Прут-:-Карпати Б
Ураган-:-Касова
Нептун-:-Варатик
2 тур
25 серпня (неділя), 17:00
Нептун3:1Карпати К
Варатик0:5Сокільс.
Гуцульщ.4:0Прут
Касова2:1Карпати Б
Ураган24.09Хутровик
5 тур
15 вересня (неділя), 16:00
Сокільс.3:0Гуцульщ.
Карпати К0:3Карпати Б
Хутровик0:0Касова
Прут1:1Варатик
Ураган2:0Нептун
8 тур
6 жовтня (неділя), 15:00
Гуцульщ.-:-Варатик
Карпати К-:-Хутровик
Касова-:-Нептун
Карпати Б-:-Ураган
Сокільс.-:-Прут
3 тур
1 вересня (неділя), 16:00
Карпати Б2:0Гуцульщ.
Сокільс.4:0Касова
Карпати К0:0Варатик
Хутровик3:0Нептун
Ураган5:0Прут
6 тур
22 вересня (неділя), 16:00
Варатик-:-Ураган
Гуцульщ.-:-Нептун
Сокільс.-:-Карпати К
Касова-:-Прут
Карпати Б-:-Хутровик
9 тур
13 жовтня (неділя), 15:00
Хутровик-:-Гуцульщ.
Прут-:-Карпати К
Ураган-:-Сокільс.
Нептун-:-Карпати Б
Варатик-:-Касова
Розділ знаходиться на стадії розробки
Команда
І
В
Н
П
М
О
• 1. "Касова" Бовшів
5
5
0
0
22:2
15
• 2. "Нептун-Покуття" Заболотів
5
3
1
1
28:7
10
• 3. "Хутровик" Тисмениця
4
3
0
1
10:5
9
• 4. "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
5
2
1
2
9:5
7
• 5. "Сокільське" Тюдів
5
2
0
3
4:13
6
• 6. "Карпати" Болехів
5
2
0
3
4:15
6
• 7. "Карпати" Кути
4
2
0
2
5:21
6
• 8. "Варатик" Коломия
5
1
0
4
4:7
3
• 9. "Прут" Делятин
5
1
0
4
3:13
3
• 10. "Ураган" Черніїв
3
0
2
1
4:5
2

Кращі бомбардири (після 3 туру):
1. Ф. Кейван ("Нептун-Покуття") - 8 голів;
2. Є. Костюк, Р. Ходорковський (обидва - "Касова"), В. Сокирко, М. Гаврилюк (обидва - "Нептун-Покуття") - по 4 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 15:00
Касова2:1Гуцульщ.
Карпати Б+:-Варатик
Сокільс.1:5Нептун
Хутровик3:0Прут
Карпати К09.10Ураган
4 тур
8 вересня (неділя), 14:00
Ураган1:1Гуцульщ.
Нептун6:1Прут
Варатик2:4Хутровик
Карпати Б4:1Сокільс.
Касова7:0Карпати К
7 тур
29 вересня (неділя), 14:00
Карпати К-:-Гуцульщ.
Хутровик-:-Сокільс.
Прут-:-Карпати Б
Ураган-:-Касова
Нептун-:-Варатик
2 тур
25 серпня (неділя), 15:00
Нептун14:0Карпати К
Варатик-:+Сокільс.
Гуцульщ.2:0Прут
Касова7:0Карпати Б
Ураган24.09Хутровик
5 тур
15 вересня (неділя), 14:00
Сокільс.2:1Гуцульщ.
Карпати К3:0Карпати Б
Хутровик1:3Касова
Прут1:2Варатик
Ураган3:3Нептун
8 тур
6 жовтня (неділя), 13:00
Гуцульщ.-:-Варатик
Карпати К-:-Хутровик
Касова-:-Нептун
Карпати Б-:-Ураган
Сокільс.-:-Прут
3 тур
1 вересня (неділя), 14:00
Карпати Б0:4Гуцульщ.
Сокільс.0:3Касова
Карпати К2:0Варатик
Хутровик2:0Нептун
Ураган0:1Прут
6 тур
22 вересня (неділя), 14:00
Варатик-:-Ураган
Гуцульщ.-:-Нептун
Сокільс.-:-Карпати К
Касова-:-Прут
Карпати Б-:-Хутровик
9 тур
13 жовтня (неділя), 13:00
Хутровик-:-Гуцульщ.
Прут-:-Карпати К
Ураган-:-Сокільс.
Нептун-:-Карпати Б
Варатик-:-Касова
Розділ знаходиться на стадії розробки