Головні новини

Футбол. Першість області. Сезон 2019/2020

Команда
І
В
Н
П
М
О
↑ 1. "Ураган" Черніїв
9
8
1
0
23:5
25
• 2. "Сокільське" Тюдів
9
7
1
1
23:7
22
• 3. "Касова" Бовшів
9
6
1
2
13:11
19
• 4. "Карпати" Болехів
9
5
0
4
22:11
15
• 5. "Хутровик" Тисмениця
9
3
3
3
13:12
12
• 6. "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
9
3
2
4
16:15
11
• 7. "Нептун-Покуття" Заболотів
9
3
0
6
14:20
9
• 8. "Варатик" Коломия
9
1
3
5
11:22
6
• 9. "Карпати" Кути
9
1
2
6
7:18
5
↓ 10. "Прут" Делятин
9
1
1
7
5:26
4
Примітка. ↑ - команда, яка виходить в Чемпіонат області, ↓ - команда, яка понижується у класі.

Кращі бомбардири (після 4 туру):
1. І. Коржук ("Сокільське") - 6 голів;
2. В. Романюк ("Нептун-Покуття") - 4 голи;
3. І. Гришко ("Хутровик"), Р. Вігак ("Карпати" Б) - по 3 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 17:00
Касова3:2Гуцульщ.
Карпати Б4:1Варатик
Сокільс.4:1Нептун
Хутровик3:0Прут
Карпати К0:3Ураган
4 тур
8 вересня (неділя), 16:00
Ураган2:0Гуцульщ.
Нептун7:0Прут
Варатик2:2Хутровик
Карпати Б4:1Сокільс.
Касова1:0Карпати К
7 тур
29 вересня (неділя), 16:00
Карпати К3:3Гуцульщ.
Хутровик0:1Сокільс.
Прут3:2Карпати Б
Ураган2:0Касова
Нептун1:3Варатик
2 тур
25 серпня (неділя), 17:00
Нептун3:1Карпати К
Варатик0:5Сокільс.
Гуцульщ.4:0Прут
Касова2:1Карпати Б
Ураган3:1Хутровик
5 тур
15 вересня (неділя), 16:00
Сокільс.3:0Гуцульщ.
Карпати К0:3Карпати Б
Хутровик0:0Касова
Прут1:1Варатик
Ураган2:0Нептун
8 тур
6 жовтня (неділя), 15:00
Гуцульщ.3:1Варатик
Карпати К1:3Хутровик
Касова3:0Нептун
Карпати Б1:2Ураган
Сокільс.2:0Прут
3 тур
1 вересня (неділя), 16:00
Карпати Б2:0Гуцульщ.
Сокільс.4:0Касова
Карпати К0:0Варатик
Хутровик3:0Нептун
Ураган5:0Прут
6 тур
22 вересня (неділя), 16:00
Варатик1:2Ураган
Гуцульщ.3:0Нептун
Сокільс.1:0Карпати К
Касова+:-Прут
Карпати Б4:0Хутровик
9 тур
13 жовтня (неділя), 15:00
Хутровик1:1Гуцульщ.
Прут1:2Карпати К
Ураган2:2Сокільс.
Нептун2:1Карпати Б
Варатик2:4Касова
Розділ знаходиться на стадії розробки
Команда
І
В
Н
П
М
О
• 1. "Касова" Бовшів
9
9
0
0
35:3
27
• 2. "Хутровик" Тисмениця
9
7
0
2
27:10
21
• 3. "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
9
6
1
2
19:8
19
• 4. "Нептун-Покуття" Заболотів
9
5
1
3
38:17
16
• 5. "Карпати" Болехів
9
3
1
5
6:23
10
• 6. "Ураган" Черніїв
9
2
3
4
11:19
9
• 7. "Прут" Делятин
9
2
2
5
9:18
8
• 8. "Сокільське" Тюдів
9
2
1
6
8:23
7
• 9. "Карпати" Кути
9
2
1
6
6:30
7
• 10. "Варатик" Коломия
9
2
0
7
8:16
6

Кращі бомбардири (після 3 туру):
1. Ф. Кейван ("Нептун-Покуття") - 8 голів;
2. Є. Костюк, Р. Ходорковський (обидва - "Касова"), В. Сокирко, М. Гаврилюк (обидва - "Нептун-Покуття") - по 4 голи.

Календар матчів
1 тур
18 серпня (неділя), 15:00
Касова2:1Гуцульщ.
Карпати Б+:-Варатик
Сокільс.1:5Нептун
Хутровик3:0Прут
Карпати К1:1Ураган
4 тур
8 вересня (неділя), 14:00
Ураган1:1Гуцульщ.
Нептун6:1Прут
Варатик2:4Хутровик
Карпати Б4:1Сокільс.
Касова7:0Карпати К
7 тур
29 вересня (неділя), 14:00
Карпати К0:2Гуцульщ.
Хутровик2:1Сокільс.
Прут1:1Карпати Б
Ураган0:6Касова
Нептун4:2Варатик
2 тур
25 серпня (неділя), 15:00
Нептун14:0Карпати К
Варатик-:+Сокільс.
Гуцульщ.2:0Прут
Касова7:0Карпати Б
Ураган0:6Хутровик
5 тур
15 вересня (неділя), 14:00
Сокільс.2:1Гуцульщ.
Карпати К-:+Карпати Б
Хутровик1:3Касова
Прут1:2Варатик
Ураган3:3Нептун
8 тур
6 жовтня (неділя), 13:00
Гуцульщ.2:1Варатик
Карпати К1:4Хутровик
Касова4:1Нептун
Карпати Б0:2Ураган
Сокільс.3:3Прут
3 тур
1 вересня (неділя), 14:00
Карпати Б0:4Гуцульщ.
Сокільс.0:3Касова
Карпати К2:0Варатик
Хутровик2:0Нептун
Ураган0:1Прут
6 тур
22 вересня (неділя), 14:00
Варатик1:0Ураган
Гуцульщ.3:1Нептун
Сокільс.0:1Карпати К
Касова+:-Прут
Карпати Б0:4Хутровик
9 тур
13 жовтня (неділя), 13:00
Хутровик1:3Гуцульщ.
Прут2:1Карпати К
Ураган4:0Сокільс.
Нептун4:1Карпати Б
Варатик0:3Касова
Розділ знаходиться на стадії розробки